• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak tohle neni formidable, takze to vzdycky chces delat na levelu 1. Vyjimkou jsou jen sponzorovany fortressy, ale ty u nas nemame zatim pokud vim (i kdyz jsem koukal ze v Nemecku to bude TMobile, nevim jestli to znamena, ze bysme taky mohli doufat). Je to proto, ze na level 1 nemuze spawnout nic jineho nez common, takze mas stabilni sanci - a jako Auror dvojnasobnou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: na jakem levelu padaji nejcasteji?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw Common Dark Wizard, to byla kompenzace za ty pixies, na 2 pokusy jsem chytil 3 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jsem si to dneska pocital schvalne, daval jsem Fotress I. prvne (tj. 11. patro), a stalo me 6x exstimulo ruzne sily plus 9x heal. Tj jen na takovej jeden boj bych to michal tak 2 dny, s tim ze jsem mel vyslovene stesti, ze tam nebylo nic lepsiho nez imposing (elite jsou uz nekde od 3. patra jinak).
    Ale potreboval jsem udelat ten "spotrebuj 8 lektvaru" quest, tak to aspon nebylo k nicemu... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Je to v Central Parku na Pankráci u koloucha, jsou tam 4 inny a věž hned vedle sebe. Dají se tam potkat Pokémonisti i Pottrovci :)
    https://en.mapy.cz/zakladni?x=14.4306537&y=50.0490421&z=20&base=ophoto&source=osm&id=1000472451
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: ne, dropuji stary. dnes jsem 2x trunk :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AXTHEB: screenshot nefunguje, zkus ho nahrat jinam
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    NECROMAN: Nekdo ma, ja nemam :D.
    Prvni event jsem taky z vetsi casti stravila na horach bez signalu, tak uz bych mela byt zvykla :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARALD: Má smysl je dávat vícekrát.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jak fungují Dark Detectory? Je to jako lure, tedy že “lákají” confoundables a dává tedy smysl je dát na víc hospod poblíž sebe? Nebo jenom “zviditelňují vyspawnované, které by se jinak neobjevily a tedy nedává smysl jich dát víc vedle sebe?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Tohle slibovali od začátku, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AXTHEB:
    New Portkeys from Week Two will give you Harry’s Ministry ID Card.
    Portkeys from Part One will still give you the Harry’s Trunk image for the Part One Registry Page.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    My si vcera udelali party s dark detektory


    3x3 dark detektory a celou půl hodinu se člověk nezastaví.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    VENIKA: asi mám štěstí, ale nachytal jsem jich asi 10 jen doma z gauče :)
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    Ty jo, tak zatimco minule event spawnoval ve velkym, tak ted jsem za cely dopoledne potkala asi jenom 6 ks, z toho zlatonka 3x plachla i pres lektvary.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Jak to změnili? Mně 7km portkeye z prvního eventu po jeho skončení nedaly nic eventového (takže mám 2/3 pavouků, ač mi po eventu zbylo asi 5 briliantových portmanteau). Resp. mezi eventy mi jeden pavouk padl, ale nepřičetl se do registry.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam zmenili to, ze portkeys co ti zbydou z minuleho eventu dropujou pak uz rovnou vec z noveho, chudaci lidi co si je setrili :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: hlavne ve vsech tech videich mas vlastne na jeden boj vzdycky pouzitejch lektvaru, co je namichat trva nekolik dni... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam