• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: pouze za východu slunce, +- 1 hodina.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kde se dají chytit Doxies?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    16 red books za event, to uslo - a to jsme bohuzel byli jen ve 3, a jelikoz celej event prselo, tak moznosti byly docela omezeny
    skoda, ze nebylo predem znamo, ze behem eventu inny davaji masivne vic energie, to jsme zjistili az kdyz jsme se zacali presunovat po hodine...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: to plati jen kdyz mas zaply AR. Coz nemam.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: BTW jde to tedy otevírat za jízdy? Tvrdilo se, že v přenašedle nesmíš chodit, jinak tě to vyhodí ven...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: v tramvaji to jeste ujde. Ale kdyz jsem pri minulem community byl ve Hvezde, kde nejlepsi misto se nakonec ukazalo sedet na lavice vedle lesniho detskeho hriste. Zvlastne kdyz asi zrovna nevypadam uplne jako nekdo, kdo bys chtel aby si fotil tvoje deti... ;-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: V tramvaji? to musí být všichni nadšení, když kolem sebe máváš mobilem a "fotíš si je" :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: odejit staci kdyz mas AR, kde musis chodit v tom modrym ctverci. Ale kdyz AR nemas, tak se jen rozhlizis, tj. nemuzes odejit, nebo jsem aspon neprisel na to jak - normalne to oteviram za jizdy v tramvaji, tj. jen pohyb nestaci.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: dneska od 12 je community day, 3 hodiny na vetsi expy z fortressu (hlavne i vetsi challenge xp, ktere jsou dulezite). Bohuzel ve hre to neni nijak oznamovano, i kdyz to poznas podle toho, ze ti tam blika ten free balicek 50 energie/runy/3 klice
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Stačí odejít z místa, kde sbíráš.
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Cože je za event? Já ve hře vidím až Back to Hogwards za 4 dny.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na youtube uz par lidi potvrdilo, ze v portkey se vsechny odmeny generujou dopredu uz po nakliknuti prvniho svetylka, pak muzete klidne odejit
    nevim teda jak odejit bez AR...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Budu v letadle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    toz, jak planujete event zejtra? :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    *opravu :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    JEREMIUS: na redditu uz nekdo potvrdil, ze to bude i pro challenge xp, takze uz mi to taky prijde dobre
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mně to přijde dobré. Prostě jde o to, aby se lidi sešli do pevností. Minule ty boje byly super, teďka si je zase užiju
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    To mi jako uprimne prijde jeste slabsi, nez ten minulej?
    Zajimavy je to snad jen proto, ze dneska jsem prvne byl zkusit hrat v parte, a ty dve hodiny ve 4 me to fakt bavilo, a narozdil od PoGO je to o necem - nicmene, jestli ty bonusy nejsou na challenge XP, tak mi neprijde jako extra motivace hrat zrovna pres event...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    This month’s Community Day bonuses include:
    XP bonuses when participating in Wizarding Challenges, with additional bonuses for playing with friends
    Free store pack featuring Spell Energy from the Diagon Alley shop
    Healing potions brew quicker and offer more Stamina when consumed
    Ingredients used to brew Healing potions appear more frequently on the Map
    Potions brewed using a Rental Cauldron will have their brew times reduced by 33%

    See below for when this Community Day event will take place in your region:
    Europe, the Middle East, Africa and India: July 20, from 10:00 A.M. to 1:00 P.M. UTC
    The Next Harry Potter: Wizards Unite Community Day is Coming August 10 - Harry Potter Wizards Unite
    https://www.harrypotterwizardsunite.com/post/communityday_aug2019/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam