• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Game Update: August 21, 2019 — Harry Potter: Wizards Unite Community Forum
    https://community.harrypotterwizardsunite.com/en/discussion/2409/game-update-august-21-2019
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Konecne jsem potkala vlak!:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Myslím že za challenge dostaneš +10% za každého kamaráda.
    XSI
    XSI --- ---
    JEREMIUS: To byla řečnická. V PoGo máš potvory co jsou tvoje a můžeš si je třeba vyměňovat. Tady máš registry lidí a věcí cos zachránil před zlým zlým kouzlem, což nezní úplně vyměňovatelně s kamarádama.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    XSI: Já nechci tradovat nic, protože v PoGo to třeba nesnáším.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cha, 6 doxy... jsem vedel, ze bych nevstal, tak jsem chytre proste nesel spat :-)
    ale byly to nervy, za prvni hodinu jen jedna pri obchazeni celyho sidliste, pak jsem zmenil taktiku a zacampil jsem misto, kde jsem ji chytil
    XSI
    XSI --- ---
    JEREMIUS: No ale co chceš tradovat?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Tradování tam můžou přidat. Protože zatím seznam friendů jinak na nic není
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAM_VON_SEE: jo, ale doufam jsem, ze jim regionalni traces ve hre, ve ktere se netraduje, nekdo rozmluvi... ;-)
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    EVILMIND: to rikali hned pri tom prvnim ohlaseni...
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    EVILMIND: Ja nemohl spat a tak jsem sel na Doxy... samozrejme jich mam 4/5 :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem byl pres 2 hodiny venku, a mam jen 7 vlkodlaku :-( tomu uplnku asi moc neprospiva, ze vsude jsou ty event spawny
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Tak mi tohle, vzhledem k tomu, že mám skleník u baráku, změnilo život :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to vypada, ze draci budou po festivalu, a regionalni

    Harry Potter: Wizards Unite Fan Festival – Dragons, Real-World Activations and More Revealed - Harry Potter Wizards Unite
    https://www.harrypotterwizardsunite.com/...3fH2ndJuraHK6QnvMGqf3xhYGok_0mhhS8VZVf1x38UMbj89xQCQy303s
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Tvaru si teda nedokážu všimnou vůbec. Ale ten pohyb se dá jakš tak zachytit. Lepší úspěšnost než jen klikat náhodně
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: ja teda mam pomalej, ale trenuju to - ty 3 kytky kazda "koukaj" jinym smerem, takze se soustredim pri startu jen na tu siluetu, jestli je vycentrovana nebo vychylena na jednu stranu. Pro me docela dealbreaker, protoze treba doma mam fotress jen se sklenikama, a doted jsem si myslel, ze to proste je random.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    EVILMIND: Moc jsem to nepochopil. Beru si z toho informaci "11. patro" :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: bohužel na rychlém telefonu se tam zobrazí asi jen an 100ms, není šance to zachytit.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na redditu metoda, jak ze skleniku vzdycky dostat energii - pokazde ji ma ta kytka, co zacinala nahore
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Jinak dneka je úplněk, tak kdo čeká na vlkodlaky, teď je ten ideální čas!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam