• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NECROMAN: Tak to jo. Jenom jestli si můžu dovolit jednu hloupou otázku, protože mi asi něco nedochází – když jsem v pondělí napsala, že můžem na Pankráci, a ty místo abys napsal, že to leda od září, jsi napsal, že spíš ve čtvrtek, tak to bylo proto, že jsi přehlédl v tom příspěvku podmínku "Pokud by to šlo v Centrálním parku Pankrác", nebo protože jsi ještě nevěděl, že budete ve čtvrtek hrát na Strahově?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RANDOM_NIGHT: na Pankráci budu moci od září, kdy nám tam ve čtvrtek začne volejbal, dnes ještě hrajemena Strahově od 19 :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NECROMAN: Aha, no tak asi nic. Jak jsem říkala, my můžeme dva na Pankráci.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RANDOM_NIGHT: Dnes bych mohl tak v 17:30 kolem Anděla nebo někde v centru, ale chtělo by to aspoň 4 lidi na ten SOS task.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: oddities jsou na to super, ze tam aspon jsou jen veci, co muzes jako cilene jet... vsechny ostatni family maji vzdycky krome 2-3 veci z fortressu jeste i neco dalsiho rare... Takze ted to delam tak, ze prednostne jedu co nemam, a jakmile maxnu neco z fortressu, tak uz tyhle runy nedavam, aby to zbytecne nepalil.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NECROMAN: V kolik dnes?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Rozhodl jsem se dotáhnout do prestige aspoň jednu stránku s Oddities a začal jsem jen dávat jen Oddities wizarding challenges lvl 11. Docela ten Luk a Vejce padá, tak snad to brzy dopadne :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz jsou live live stranky draku v Oddities, a nova stranka s portretama z Bradavic

    jsem konecne asi pochopil ten event, to je napsany fakt jako hrozne - bude jeden vikend kdy budou vsechny draci vejce vsude, a pak na zaklade toho, kterejch vajec se pochyta nejvic od toho draka, kterej nepatri do regionu, bude na dalsi vikend tenhle druhej drak
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Bych docela rad treba videl, ze pri masterfull nemuze zmizet, nebo tak neco, aby to nebyla uplna nahoda. Zvlaste kdyz severe potkam klidne treba jen jednoho za den.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dnes jsem nakliknul poslední Ginny, abych mohl prestigovat, dávám Dawdle Draught a po prvním Great kouzle zmizela, to jako vážně? :-|
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Announcing the First Harry Potter: Wizards Unite Fan Festival Global Challenge! - Harry Potter Wizards Unite
    https://www.harrypotterwizardsunite.com/post/fanfestival2019-globalchallenge/
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NECROMAN: Jj, klidně ve čtvrtek.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    AXTHEB: Tak když jsem o tom psal minule, tak jsem tvrdil že 4 hospody:)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: V cental parku u koloucha. Je tam tuším pět hospod, dá se tam sedět na lavičkách nebo u piknikových stolků, a je tam u ta pevnost.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jinak jsme se jeste bavili na fortressu tuhle, ze bysme dali nejakou masivni nekolikahodinovou dark detector session, ale zatim hledame vhodny misto (idealne 3-4 zeleny inny nekde kde se da sedet).
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RANDOM_NIGHT: spis nekdy v tydnu, treba Ctvrtek by byl idealni.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    NECROMAN: Kdyby to šlo v Centrálním parku Pankrác a seženeš si ještě jednoho, tak s Axem můžem.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: na discordu chodime pravidelne docela - teda ja moc ne, ale ostatni :)

    ale koukam jsem sel dat odkaz a uz ti tam nekdo odpovedel

    kazdopadne ten quest to uznava tak ruzne, tusim jsem potreboval 5 boju aby mi to 3 uznalo, tak abys nebyl zklamanej, jestli tam jdes jen proto
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Šel byste dnes nebo v týdnu někdo na pár fortressů? Potřebuji splnit SOS task "complete wizarding challenge with 3 teammates 3x"
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Friend code 3312 6068 1262
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam