• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    Místnost věnovaná nově vydané AR mobilní hře na motivy světa Harry Pottera, od autorů Pokemon GO a Ingress.

    Dobrá tabulka s přehledem, na jakém levelu fortress padají jaké foundables.
    Foundables in Fortress Battles - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/18iEvxZdFMUjYQzHeDHDWyZ0OWFEQ6d7hfB1ly08Cxjc/edit#gid=1812999882
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    HARALD: vidím, že všude, ale ještě na jak dlouho?
    HARALD
    HARALD --- ---
    NECROMAN: Všude. Zapni hru a budeš o ně zakopávat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Do kdy jsou dostupné ty dragon egg portkeys? Vůbec jsem neměl čas o víkendu hrát.
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Úžasný, moc děkuju.
    HARALD
    HARALD --- ---
    AXTHEB: Pracuju u metra Stodůlky, kde je dostatek hospod v dosahu a všechno tam spawnuje jako divé. Stačí 3-4 krát za hodinu projít hospody a pochytat co se objevilo.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    koukam na videa z fanfestu, a draci jako oddities maji asi 120hp btw, jak tu nekdo doufal v delsi boje a tak... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    No, koukám že se málo snažím :)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    AXTHEB: Podle mě to není tak těžké. Já hraju málo a v okolí eventové moc nemám a mám rank 43
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: vsak to jsem sem hazel vcera ne? :-) [ EVILMIND @ Harry Potter: Wizards Unite ]

    AXTHEB: tak mas jen 8-10 potvor na jeden level, plus level je jen 40, takze to jde fakt extremne rychle (plus 11 za skoro kazdou runu a klidne 1-2 cely levely za kazdej portkey)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: asi myslis tohle (i kdyz mozna existuje i aktualizovana verze tam tusim neco pribylo z tech novych stranek)


    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARALD: To chodíš po městě a sbíráš klobouky jak ve fabrice, nebo jak ses dostal tak vysoko?
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: Tak oprava. Omezeno není. Jen nepřibývá rank. Svitky ano.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Tak i na eventu jde dosáhnout maximálně rank 65. Dolování svitků je omezeno.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Je někde srozumitelně popsáno jaké foundables padají z bojů ve věžích? Myslím ty klasické ne-challenge. Jde mi o optimalizaci lovu ve věžích kvůli doprestižování sbírek.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AXTHEB: predpokladam jako v PoGO, pocitat kilometry i s vypnutym displejem
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Co to bude dělat?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    AXTHEB: 2023.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a takovej malej podraz, ze jim to stoji za to proste nevynechat posledni den :-)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    hlavne na solo to nejde jako vubec, kdyz se to sejde v peti tak to jeste skace docela rychle... :-)

    btw tohle cenim, ale byl bych radsi, kdyby to bylo uz ted, kdy clovek potrebuje vybehat ty draci vejce
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Mno pokud se něco s červenými knihami nezmění tak já se od září budu učit jeden skill týdně, od nového roku zhruba jeden měsíčně a plně nacvičíno (Magizoolog) budu mít v roce 202, nebo tak něco.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no nevim, uplne si jako zatim neumim predstavit, k cemu by to bylo - resp. kdyby nejak dlouho nepridavali nic noveho, tak muzes udelat druhy povolani a mit nejakou moznost volby kdyz se vas nesejde spravny slozeni, ze se prepnes na neco, ale jako to je fakt hrozne moc svitku abys byl aspon trochu uzitecnej. To spis radsi budu setri a optimisticky doufat, ze v tech dalsich lekcich az to bude stat vsechno stovky, tak si to koupim :-)

    Bych stejne rad vedel, jestli to fakt maji rozmysleny dal, nebo jestli tam proste napalili tlacitko coming soon, nahazeli hausnumera do achievmentu, a rekli si ze do roka na neco prijdou. Protoze zvlaste ty pozadavky na red booky rostou, a jejich prisun je na naopak stale pomalejsi, takze kdyby to pak dal hazelo po desitkach treba, tak fakt nevim jak to udelat bez toho, aby pridali nejakej dalsi zdroj (coz zase trivializuje tu prvni lekci).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam