• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    Místnost věnovaná nově vydané AR mobilní hře na motivy světa Harry Pottera, od autorů Pokemon GO a Ingress.

    Dobrá tabulka s přehledem, na jakém levelu fortress padají jaké foundables.
    Foundables in Fortress Battles - Tabulky Google
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/18iEvxZdFMUjYQzHeDHDWyZ0OWFEQ6d7hfB1ly08Cxjc/edit#gid=1812999882
    rozbalit záhlaví
    OSIP
    OSIP --- ---
    RAM_VON_SEE: Magizoo
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    OSIP: Power by rozhodne fungovat melo...pak taky zalezi, co jses za profesi...
    OSIP
    OSIP --- ---
    Co mam posilit ve skill tree aby pri souboji protivnika vic oslabil? Zvyseni Power ani Staminy nic nezmenilo.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    EVILMIND: staci jen vypnout hru.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MARTHINEZ: pozde no... jsem to samozrejme zkousel killovat, ale asi brzo
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    EVILMIND: dojít až do bodu, kdy si ho vybíráš v Diagon Alley, a pak "collpase" / "crash" the game (jakože přes task manager a vypnout hru. Pak zapneš, 100 coinů mi zůstalo y nic už jsem kupovat nemusel
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RAM_VON_SEE: jo jsem asi 5 minut zkousel jak si tech 100 coinu nechat, na nic jsem neprisel... :-)
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    AXTHEB: byl update...plus sem dostal sto minci a byl nucen koupit brain potion...ale slape v poho
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Taky vám to nejede?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak z doxy ve dne bych mel driv vetsi radost, ted uz usvit konci ve hre nekdy kolem 8:30, takze kazdou cestu do prace par chytnu... :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND:
    Fighting Forces Brilliant Event Part 1: October 8-14
    A new quest featuring the spine-chilling Brilliant Death Eater and an Azkaban Escapee

    October Community Day: October 19
    Expect more uncanny creatures including Vampire, Werewolf and Doxy oddities appearing more frequently in the game

    Fighting Forces Brilliant Event Part 2: October 22-28
    A new sinister quest featuring the Brilliant Sirius Black and a Dementor

    Exclusive Halloween Quest: October 31
    Get ready for an exciting and exclusive Dark Arts-themed Wizarding Challenge Fortress Chamber and quest with limited-time rewards
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    to vypada, ze v novem eventu budou briliant oddities - tj. stoprocentni uspesnost chytani, to bude harvest :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    Chodíte někdo v Praze na hromadné lovy do věží? Přidal bych se.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    v nove verzi se da skipnout cela animace pokud trace chytite - uz jak se zacne tocit to kolo
    je to cca o 60% vic expu na pulhodinovou session s lektvarem :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AXTHEB: výhodou bylo, že potenty přidané do fronty se uvařily s polovičním časem i po skončení community day.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NECROMAN: Tak tech potentů jsem udělal asi 8 a k tomu asi 15 normálních, odkud mi nedošly zásoby komponent. Nekup to, za těch pár drobných :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    HARALD: Od dvanácti, myslím.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Kdy je ten event?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JEREMIUS: pravda, během těch 3 hodin si vyrobíš max tak 1 a 1 potent ve frontě
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Tak urychlit exstimula během 3 hodin není IMHO žádná hitparáda. Jako jestli budu mít čas, zalovím si, ale nebudu si podle CD plánovat víkend. Asi to máme každý jinak, tohle mě prostě zklamalo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    JEREMIUS: Ne? Slušná šance na postup v mysterious artefacts, exstimula navíc, energie na zemi. IMHO spousta legrace.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam