• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Exstimulo teď trvají 3/4/5 i v případě lovení. Nekončí s ulovením foundable. Taky dobrý.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novej update super, konecne ma smysl pouzivat ve fortressech co nejlepsi exstimulo
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Pokud máš stažené assets, tak HPWU žere určitě míň dat než PoGo
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Koukam za minulej mesic mam 2gb z HPWU, a jen 500mb PoGO. Docela rozdil teda. Ale stahuju teda pres data i assets...
    XSI
    XSI --- ---
    GLOBALISTA: Já si je nechala navýšit, taky z 1,5 GB, taky mi to krutě nevycházelo. Zvlášť teda poté, co mi po posledním updatu hra vysosla celý zbytek dat při startu i když jsem měla to covfefe co se má vždycky stáhnout stažený. Ne že bych tu hru tak žrala ale prostě se nebudu furt omezovat a hlídat co můžu a nemůžu ještě udělat.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    Kolik máte na měsíc dat? Já 1,5G a co pařím HP, tak mi to krutě nevychází. Nemyslím, že bych byla nějaký velký hráč. Přemýšlím, jestli si mám jen kvůli HP nechat navýšit datový tarif a nebo se na celého Harryho vykašlat...
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    NECROMAN: a za 1000 hned 15 ;-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: za 100 poražených Elite je 7 červených knížek, to se vyplatí!
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Tip! Bazilišek se počítá jako Elite a je tak dobrý na farmení pro achievement!
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja jsem jako cekal, ze to proste bude specialni spawn po vlozeni dark runy kamkoliv, behem eventu. Tohle reseni je jako fakt divny.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    AXTHEB: Hlavně ten bazilišek na dvě rány, to je fakt trapný. Aspoň tam mělo být škálování té speciální místnosti spolu s levelem hráče.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Jako je ten event takovej jalovej. Když si vezmu kolik kolem toho bylo hype, dostávali jsme na to extra zelené runy a pak tohle...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak kdyz nepouzijes dark art runu nemas questove potvory vubec ze jo, takze v tom problem neni :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ja to mel za 15 minut hotove. Dulezite je pouzivat ty zelene Dark Arts runy.
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    EVILMIND: já jsem professor :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MARTHINEZ: ono je to zase podle profese, takze magizoologove maji nejvetsi sanci na baziliska. Se mozna zkusim prepnout kvuli tomu, to se jeste bude hodit ze to je jen tak nizkej level... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MARTHINEZ: Já to měl podobné, na dvě s tím že do té druhé jsme šli dva (ale umlátil jsem to sám)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HARALD: Je to speciální místnost nad jedničkou.
    HARALD
    HARALD --- ---
    Jak zjistím, že je nějaká fortress harrowing halloween fortress chamber?
    MARTHINEZ
    MARTHINEZ --- ---
    EVILMIND: tak já měl dost štěstí teda. 3 fortresses, jednou ministry officials, jednou basilisk a naposledy čarodějky... Tadá a hotovo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam