• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NECROMANHarry Potter: Wizards Unite
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AXTHEB: HPWU discord - https://discord.gg/7T5QCKC
    V centru se chodi do Kozlovny na Tylaku, myslim se tam bezne sejdou do tech 5, dneska tam ale byly 4 party, pokud se nepletu.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Tak jestli přišli s prázdnou... Kam chodíte ve skupině, máte nějaký veřejný domlouvací prostředek?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: muj osobni tip je, ze stejna osoba, co poustela event s tim, ze pobezi do 14, ho pak pustila znovu se stejnou chybou s tim, ze pobezi do 15! :-) A pak si to asi sel hodit. Nastesti jsme vetsinou delali ty questy pred zacatkem, protoze uz to bezelo ale jeste nebyli vsichni lidi, planovat delat to az nekdy ke konci tak clovek prijde o 100 coinu a knihy jako nic... :-(

    BTW jsem se celej event (byt jen dvouhodinovej) nedostal z energie pres maximum, kdyz jsem pred zacatkem vybral daily, darek od eventu, darek od tydenniho eventu, a posbiral 4 bonusy za ten quest, tak jsem byl cca 180 energie nad svym maximem, a jeste to za kazdej boj vracelo 10. U vedlejsich stolu jsem slysel jak obcas nekomu ke konci doslo, to fakt nevim jak se vubec dalo udelat... :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    OSIP: Dobrý no.
    OSIP
    OSIP --- ---
    AXTHEB: zacalo to v 10 a skoncilo to v 13, tj. o hodinu drive nez bylo uvedeno, pak to po 20 minutach zase naskocilo a skoncilo to ve dve, ale na reditu bylo info ze to pojede az do 15.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EVILMIND: Co se pokazilo tentokrát? Já na to měl asi jen půl hodiny, takže jsem se nikam nedostal (ani tu první dvojici červených knih jsem nestihl)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jako na to, jak jsou ty CD mechanikou jednoduche, mi prijde, ze se zatim snad kazdej podarilo Nianticu nejak to posrat? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a jinak si DD nove lidi ted dost chvalej, tady nejaky staty
    New strength of DD : harrypotterwu
    https://old.reddit.com/r/harrypotterwu/comments/dw1fkz/new_strength_of_dd/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: aha, jsem dneska nejakej zmatenej sorry, ty uz jsi v questu v poslednim kroku co. Každopádně na redditu k tomu radi tohle:
    https://old.reddit.com/...potterwu/comments/dvygfl/psa_for_quest_4_leave_the_2_x_dark_detectors_for/
    OSIP
    OSIP --- ---
    EVILMIND: Je to do toho bonusu, ale jestli myslis Nymphadora Tonks, tak ta se tam nepocita.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OSIP: já běžně chytám ty noční hady z Oddities, ty jsou pokud vím Severe.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    OSIP: ja uz se aspon naucil, ze na ne vzdycky davam oba nejlepsi lektvary, protoze to je sice 14 hodin vareni, ale takovej foundable najdu tak max jeden za dva dny treba.
    Jinak v nejakejch pachnote bylo, ze detaktory budou pritahovat vzacnejsi veci, ale nezkousel jsem.
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    OSIP: narvat detektory na co nejvic sobe blizkejch hospod a vypit tonic for trace detection...nejsou mista, kde by se spawnovaly vic, nebo min
    OSIP
    OSIP --- ---
    Nejakej tip na to kde chytit Severe Foundables, ktery normalne chytim tak par za mesic?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus jeste rada questu primo na fortressu
    November Community Day Details, Tasks/Rewards, Gift [SPOILER] : harrypotterwu
    https://www.reddit.com/...ils_tasksrewards_gift/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten garantovanej foundable pro 6+ je docela zajimavej, to se pak mozna vyplati sjezdit i solo, pokud nemate partu pro expy nebo nepotrebujete red booky tolik...


    Community Day this month is on Sunday, November 17th from 11am-2pm local time.

    Here are the full details of the event!

    - Community Day specific Task List will be in your Special Assignments tab!
    - Increase of Healing Potion Ingredients on the Map
    - Spell Energy on the Map
    - Reduced brew time for Health Potion by 50%
    - Increase effectiveness of Healing Potion Master Notes by 50%
    - Increase effectiveness of Healing Potion in Wizarding Challenges by increasing Stamina 50%
    - Overall, a Healing Potion with the reduced Brew Time and Master notes should take 30 mins
    - Increased Challenge XP (50% or more) from playing Wizarding Challenges with teammates
    - The more teammates you have, the more your Challenge XP will increase
    - Increased Challenge XP and Runestone Family XP when playing a Wizarding Challenge, even as a solo player
    - Receive Spell Energy as a reward when you gain a Victory in a Wizarding Challenge. If you win at a Sponsored Fortress, you will receive a greater amount of Spell Energy than at a normal Fortress.
    - Guaranteed Exploration Registry Foundable in Chamber 6 and above
    - Sponsored Fortresses will give out an even higher increase of Challenge XP and Runestone Family XP
    - Free Diagon Alley bundle with 50 Spell Energy and 5 Level 1 Ministry of Magic Runestones
    ONYS
    ONYS --- ---
    Ja kdyztak 6981 0586 5734
    SQUOP
    SQUOP --- ---
    THERY: 5858 7787 9107
    THERY
    THERY --- ---
    Nemohla bych si nekoho z Vas pridat jako noveho pritele?
    Pokud by take nekdo potreboval, tak muj kod 7992 3206 3524
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam