• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWASimon Stålenhag ~ Zubkov, Rozalski a jejich ilustrace z jiných světů
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tohle jsou proste a jednoduse Stodulky v roce 1984

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Jeden z duvodu, proc mam Stalenhaga tak rad je to, ze mi pripomina detstvi na spinave prazske periferii v polovine osmdesatych let. Šero, snih, sychravo...



























    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CEEFA: Dobra volba. Po letech, kdy koukas na ilustrace akorát na monitoru je fajn, mít je i s příběhem fyzicky před sebou.
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    NAGASAWA: jsem ani nevedel , ze to vyslo cesky, diky, hned jsem to objednal...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    POMYJAN: To bez debat. Napriklad ilustrace k Things from the Flood k atmosfere Pikniku nemaji vylozene daleko.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Mimochodem, nedavno jsem si u sci-fi snimku The Captive State, nemohl na Stalenhaga nevzpomenout at uz diky pouzitym filtrum, tak nekolika zaberum.


    Captive State

    versus


    Stalenhag - Boombox
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Tak Electric State vyjde v cestine 31. prosince

    The Electric State — Nakladatelství Argo
    https://argo.cz/?post_type=book&p=145273
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    POMYJAN: Formát je 29cm x 25,7cm / 136 stran.

    Případně ještě vyšla jeste Pasáž / Electric State, ale ta je momentálně pouze ve slovenštině. K dispozici je i e-book, ale ten krom tabletu nedavá moc smysl.

    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Pred par dny jsem si konecne udelal radost a poridil jsem si ceskou edici Tales from the Loop, coby Smyčku. Postupně bych chtel mit Stalenhaga doma komplet. Papir je sice v hrubem matu, radeji bych si priplatil za kridu, ale co chtit za necele ctyri stovky.



    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Behem par dnu budu mit tochu vic casu a zacnu sem postupne sazet ilustrace. Stay Tuned.
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---


    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Diky!
    Tak na zacatek jednu predelavku:
    The Electric State by Simon Stalenhag – Animated
    https://www.youtube.com/watch?v=iXCKGrDWylE

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam