• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYTRANCE007Lysá nad Labem
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Tak promitame vesmes porad, naposledy jsme byli pred 14 dny ale pres zimu ne tak casto. Dalsi sraz mame naplanovany nejspis na brezen. Ted mam v planu vandry a chystame party tak na to nebude moc cas. Ok, postnu to zde.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tvoje baba je masy!
    Ale jinak diky :) az zahajite letni kino, da se o tom dozvedet nekde? Nebo das vedet?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Jo to muj taky ale vetsinou na to masy slysi tak jsem to uvedl jako priklad.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tak plazicka pod mostem a male letni kino zni uplne super! To vyzkousime. Votvirak je asi tak presne na opacnem konci spektra nez nas vkus :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Patro je takový klub, poměrně oblíbený ale mě moc nenadchnul. Když už tak jdu v létě pod litolský most, tam bývají venkovní akce s hudbou, je tam malá písčitá pláž a příjemné koupání, tam je to fajn. Dítě vypustím, dám si pivko a koukám na mladý maminky. Pořídil jsem i paddleboard tak se těším na léto na Labe. Knihovna tu je a masové akce taky ale to mě nikterak netáhne. Já e vždycky po práci seberu, vezmu kolo a jedu se projet do Kerska. Pak kousek odsud v Hradištku provozujeme s partou kámošů malé horrorové letní kino. Koho baví střelba tak kousek odsud v Milovicích je střelnice, cyklostezky podél Labe na oba směry, písák na koupání. Velký fesťák je Votvírák v Milovicích, to je 6km. Něco se tu dá objevit :-)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Tak my za zabavou taky dojizdime a to i kdyz jsme bydleli v Praze. Stejne mam maly deti, takze je to spis festaky pres leto a vylety do prirody. Ja myslela tak nejak na bezny zivot. Zatim jsme objevili dustojny kafe na namesti a na vedlejsim namesticku je nejaky Patro? Tam se deje co? Je tu jeste neco takovyho zajimavyho? Nakej klubik? Krome vystav, deje se ve meste i nejaka hromadna kultura? Pout, jarmark atd? Koukala jsem, ze knihovna je docela aktivni, ale i tak nic moc.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: no podle mě i v tom městě chcípl pes :-D Osobně jezdím za zábavou všude možně. Tady jsem dohromady nikde moc nebyl :-D ale jinak na kolo etc. tak je to dobré.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    BOSOMT: hmmm, tedy nasli jsme klid, jaky jsme hledali :'D
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    Prave jsme se prestehovali do Lyse a teda jestli to tady zije tak, jako v tomhle auditku.... :D
    KANAREK1
    KANAREK1 --- ---
    Ahoj, hledáme s přítelkyní v Lysé ke koupi byt nebo domeček. Pokud by někdo o něčem věděl, budu rád za zprávu. Děkuji
    VELADA
    VELADA --- ---
    Zdravím!
    Máte ve vašem městě nějaký freeshop nebo re.use centrum? Ráda bych vytvořila seznam těchto míst po Česku pro auditko "Cirkulární ekonomika aneb odpad jako zdroj"
    Pokud o takovém místě víte.. budu ráda když to napišete rovnou do auditka sami.
    Pěknej den přeju!
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Také dám tip na jednu událost pro fanoušky vojenské techniky a historie:
    LESH
    LESH --- ---
    LESH: vecer mejdan s vynilotekou...
    LESH
    LESH --- ---
    ZUTROY
    ZUTROY --- ---
    jup
    LESH
    LESH --- ---
    Jo
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Nymburk :)
    QWERTZ
    QWERTZ --- ---
    Občas Benátky...
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    STORMMATE: Podebrady ci Podbrahy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam