• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYTRANCE007Lysá nad Labem
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    uz dnes

    djane KATCHA | music bar Pod mostem | 1. září
    https://fb.me/e/4B7Ppww3m

    Lineup:
    18 - 19 Ill Rick
    19-20:30 Natalie Sixtova (NTSX)
    20:30-22 Locco
    22-23:30 Ketan
    23:30-01 Katcha
    01 - ?? Locco vs Ketan vs Natalie Sixtova
    LESH
    LESH --- ---
    Mikro Open Air w/. Jan 2 (Ohm Square), Lucas Hulan, Lillou & More
    https://m.facebook.com/events/801387848364578/

    LESH
    LESH --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Pokud je zde nějaký fanda do airsoftu, vojenské techniky či vojenské historie tak o víkendu se koná malý sraz v Milovicích. Lokalita je pozorovatelna, nedaleko Mýtka.
    RETRO Milovice ..Veteran Cars & historic days
    https://www.facebook.com/events/1247988732520375
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Dnes je nějaký mejdan pod mostem
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Jo na akci se to občas někdy neodhadne :-)
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Víc asi po sz.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PSYTRANCE007: jasny no. Ale tak zrovna takovy ten typ ukrajincu a jinych narodu, co sem jezdi makat na stavby apod., tak to bylo vzdycky, ne? Mozna je to hlavne moji bublinou, ale s valkou se vsude jen vyrojilo strasne moc maminek s detma, jakoze v praze jsem to vnimala hlavne na hristich a hernickach a nemam zadnou blbou zkusenost. A treba na freeckach jsem si dalavala na veci pozor vzdycky. Nemyslim, ze by v tom byl zly umysl, ale vzdy se mi ztratilo treba piti, bunda, deka a tak...proste nekdo na sracky se zrovna potreboval zachumlat, tak neresil...ja pak ale jela polozmrzla domu bez bundy treba :D boze, to byly casy. Zlaty psytrancy, tam to byva jak v pokojicku.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Já jsem právě z psytrancu zvyklý na lidi v pohodě. Na mejdanu klidně odložím v pátek drona za 25k s tím, že v neděli ho tam prostě najdu ale tyhle ožralý trosky, co mi migrujou kolem baráku a choděj krást do zahrady prostě nedávám. Na tekkno taky občas zajdu (teď bylo imho pěkný na čarodky v prostoru v Milovicích) ale tam už bych si nerisknul nechat třeba pověšenou bundu.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PSYTRANCE007: ja jsem se jezdivala jako mala za prarodicema a ti meli kazdy rok jine kolo, jak se kradla. Vedle nas bydli ukrajinci a jsou hrozne v pohode, ale to je normapni rodina s detma. Delnase u penace potkavam, ale ja vsude chodim s miminem v nositku, tak se vsichni usmivaj :)
    Jako, ja kdysi pracovala v nonstopaci v Jablonci nad Nisou a jezdila na free tekna. Mam asi dost posunutou hranici.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    KRAFTMEN: je rozdíl jednou za x let a dvakrát do roka (a to nepočítám další drobnosti jako helmu na kolo, motorku a další).
    KRAFTMEN
    KRAFTMEN --- ---
    Me tam odcizili kolo uz i pred valkou, starou esku bez brzd.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SEDELAVLOKALE: Co začala válka na Ukrajině a navalila se sem tahle verbež tak to jde píčou ke zdi s kriminalitou ale stejně jako v dobách CoVidiocie se nesmělo mluvit o vedlejších účincích vakcín a nic s ničím nesouviselo tak nyní nic nesouvisí s přílivem těhlech zevláků. Asi tak. Nové kolo z vlastní zkušenosti nedoporučuji pořizovat. Obzvlášť pokud bydlíš někde poblíž ubytovny na trase směrem k Penny, kam si tihle chudáci chodí pro chlast.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PSYTRANCE007: to uz je v Lysy tradice, ne? Mam prave takovou starou vrazdu a nechci si porizovat na jezdeni po Lysy nove kolo.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    a kdyz jsme u kol, bacha na corky. Vcera mi ukradli ze zahrady v poradi uz treti kolo. Sledoval jsem na gps trasu a cornul ho, hned s nim skocil do vlaku a hura do Prahy.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    BOSOMT: Jirsu nedoporucuji, arogantni kreten. Po zkusenosti s nim si servisuju kolo sam a davam max. centrovat na csl armady
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    BOSOMT: ok. Na tom googlu to je 6 lidi. On ma i na webu nejakou anketu, kde mu vychazi, ze ho spis lidi nedoporucuji :D tak jsem si rikala, ze uvidim, jestli ho tu nekdo zna a je s nim ok. Tak ja ho zkusim. Diky ;)
    BOSOMT
    BOSOMT --- ---
    SEDELAVLOKALE: az take zle to nie je a znami ho doporucuju
    Mapy Google
    https://goo.gl/maps/R5XgYjXWEkekpAGr8?coh=178571&entry=tt
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam