• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUFUSAbstinence nejen po léčbě od drog a alkoholu
    Tuto skupinu jsem stvořil jako pokus o doléčování na síti pro lidi kteří mají za sebou léčbu a chtějí abstinovat od všech návykových látek nebo třeba i hazardu a chtějí si popovídat s lidmi kteří jsou na tom stejně nebo podobně. Jakýkoliv závyslák co chce abstinovat je vítán ale i závyslí kteří chtějí se sebou něco dělat a bojovat se svou závyslostí která jim ničí život
    rozbalit záhlaví
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Přestal jsem i hulit a nemůžu spát první den..... To je skoro na medajly... třeba tu bílou od anonymních narkomanu... tu kterou jsem po 6 pokusu už nechtěl je stejně z plastu :)
    KSANDYZLATY
    KSANDYZLATY --- ---
    Taky by výrazně mohl pomoci kořen kudzu a vodilka kanadska. Ovšem, je to spíše proti alkoholove závislosti, takže u drog si nejsem úplně jista.
    KSANDYZLATY
    KSANDYZLATY --- ---
    Brutole, nejúčinnější je léčba Ibogou. Zkus si o tom něco nastudovat. Pak už se nechceš sjet nikdy v životě. Ale, abych Ti aspoň dočasně poradila, prolevej se medunkou, co Ti síly stačí. Silný odvar. Ale, prosím Tě, jen tři litry, vic tekutin není pro organismus dobré, protože to zatěžuje ledviny. Pokud bys měl deprese, můžeš zkusit i trezalku a na spaní valerian(kozlik) - ale pozor, páchne jako staré
    penerovy fusekle.
    KSANDYZLATY
    KSANDYZLATY --- ---
    Mám tady informaci, jak se dá problém řešit i jinak než týdny a měsíce utrpení.
    V Německu a Francii, kde je homeopaticka léčba považována za běžnou metodu(a má téměř 300 letou tradici) a pojišťovny ji normálně proplaci - protože, na rozdíl od Čechů, pochopili její princip, kterým není předávkování, jako u alopatickych léků, běžně používají na porodnich klinikách, kde se (take) rodí závislé děti, preparát Opium. Četla jsem o tom v odborném časopise. A prý je to, jak když se cvakne vypinacem - dítě má v tu ránu po abstaku. Já jsem tedy zažila s homeopatickym lékem něco podobného. Vzala jsem si to s tím, že mi placebo nemůže ublížit(napsala mi to obvodacka). No, lezla jsem asi tři hodiny po zdech, měla halucinace jako na tripu a lezla opravdu po čtyřech - a pak jsem vytuhla. Ráno jsem se vzbudila bez problému, který lékaři nemohli 25 let vyřešit. Znovu opakuji, že jsem tomu absolutně nevěřila(protože jsem neznala princip funkce). Kromě toho, z placeba fakt haluze člověk nemá. Takže, tohle by chtělo vyzkoušet.
    Každopádně, ten lék Opium(v kterém vlastně není opium ani detekovatelne rozborem), je na předpis. Není to zvláštní, že údajné placebo je na předpis? Mimochodem, netýká se to jen tohoto léku, ale všech homeopatic, které mají nejvyšší potenci(jsou nejvíc naredene). Budu se po tom pídit.
    MOJMA
    MOJMA --- ---
    RUFUS: Jednoho času můj nadřízený ...
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Dárek od emeritního primáře a světové legendy pavilonů Bohnických závislostí


    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Našel jsem si novou práci jako kurýr v dodávce je to super střízlivá facha a jsem tam spokojenej stačí abstinovat a není žádnej problém fakt pohoda :)
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    tak jsem byl na 31 na doléčování a 5 kluků co tam se mnou bylo na jaře je tam spátky nikdo z nich se nedoléčoval ono to není na hovno jak si hodně lidí myslí že si nějak poraděj sami a bác jsou zase v prdeli
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BRUTOL: urcite kratom, ale samozrejme na nem taky vznika zavislost
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    nemate nekdo zkusenosti s bylinkama ktery potlacujou chute na drogy nebo je pomahaji lepe zvladat ???
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    štastný nový rok přeju všem a šlo to i bez chlastu a drog oslavit :)
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Tak kamarád s léčby to nedal a je zase na 31 v Bohnicích půjdu tam v úterý na doléčovák tak ho trochu podpořím alkohol je svině 23.12.2019 zemřel můj stejně starý kamarád ze slovenska protože se uchlastal k smrti je mi líto jeho rodiny ty jsou s toho uplně v píči ale on s tím nic nechtěl dělat takže to dopadlo tragicky doufám že už je to letos poslední kamarád kterého mi závyslost vzala držte se všichni váš Filous
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    To vse by melo zustat v anonymitě :))))) co ale muzu rict je že to funguje kdyz clovek na tom maka, diky NA jsem byl dohromady 2 roky uplne cistej i bez chlastu a huleni. ted hulim ale mam doma literaturu NA a myslenky v ni popsane se snazim aplikovat dal a tak uz jsem tri roky bez tvrdejch drog. vsem doporucuju setkani navstivit a aspon si odnest neco na cteni a premysleni... hezke vanoce a zivot v pravde preje Stepan
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    JACOBO22: Řekl bych že Narcotics Anonymous.
    JACOBO22
    JACOBO22 --- ---
    Co je NA?
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    BRUTOL: a kde poreferuj
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    dneska jsem byl na metingu NA a musim rict ze super
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    MISSDNB: boužel je má chronickou depresi :( která se jí zhoršuje věkem končí to obvykle sebevraždou ,to se nesmí stát mám jí moc rád
    MISSDNB
    MISSDNB --- ---
    RUFUS: Opravdu? To mě moc mrzí, nejspíše je to opravdu hodně vážné :/
    RUFUS
    RUFUS --- ---
    Tak už konečně vím kde moje kamarádka je no není to vůbec sranda http://www.plkosmonosy.cz/b5v.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam