• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Nesnáším úplňky. Ať si každej říká co chce, strašně to člověk ovlivňuje.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Nemůžu nosit žádný oblečení, které šustí. Bundy, softshell, to se můžu zbláznit. Úplně z toho mám husinu, fuj. Vzhedem k tomu, že ale dost pracuju v terénu, tak jsem přeci jen (cca po 15 letech) nějakou bundu pořídila. Je z voskovaného plátna a je skvělá. Mám ji skoro rok. První bunda, kterou ráda nosím. Připadám si v ním děsně dospělácky. Jo a má nejvíc dospěláckou věc ever - vnitřní náprsní kapsu. Pokaždé, když si do té kapsy v kárované podšívce dávám peněženku (to se totiž dělá!), tak si připadám děsně důležitě a dospěle.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    kdyz se predklonim, vidim na brise zcela zjevny zacanajici starecky varhanky, takove ty vrasky schovane v jinych vraskach... no jo no, zivot je svine.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Nevěděl jsem, že citrón se jmenuje cedrát.
    JONY
    JONY --- ---
    Vše je jednou poprvé. Dnes jsem byl našim nakoupit a vzal jsem si k tomu máminu důchodcovskou tašku na kolečkách. :-)
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Jsem ve špitále s bloklejma zádama a až na ty vopichy si to zatim užívám víc než dovolenou.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    OVERWATCH: Stejně se všichni rozejdou, čuráci!
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    VYHULENY_UFO: Jo, mlady pary, presne. Kdyz se vedou starsi lidi za ruce, tak mne to nevadi. ;o)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OVERWATCH: nojo, alergie na verejne provozovanou intimitu. myslim, ze spis to uvidis u mladych lidi, nez u starych paru, ktery se nekdy drzi za ruce. jako to je hezky videt dva starecky, jak se spolecne vedou...
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Rozciluji me zamilovany pary v MHD, kdy chlapec musi neustale pusinkovat devce na celo, ci tvar.
    HNL
    HNL --- ---
    Čím dál hůř snáším cestování městskou hromadnou dopravou, zejména hlasité telefonování delší než půl minuty hned vedle.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Z poslechu Katarzie mě obvykle rozbolí břicho.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MISHACZEQ: ja si myslim, ze je hlavne uplne v poradku, ze zenu nepritahuji o tolik mladsi kluci - muži. Stejne tak, jako ze se mi ted libi ti, co byli v mych patnacti "staří"... V pětadvaceti jsem nechtela vousace a jak je to ted sexy :)) Proste klasicky prirozeny vyvoj.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: no právě!
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    MADIETTA: vzdyt to je uplne ok. Ty ses priznala, ze ne a ja ze jo :) Zvlast jestli mas teenage deti, tak se ti nedivim.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: no a mně ne prostě, no.
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Tyjo a mne se nektery mlady kluci libi desne. (Tak 20+ teda) Nepredstavuju si s nima nic sexualniho, to by mi prislo divny i kdyz to v zadnym pripade neodsuzuju. Ale rada se koukam na hezky lidi a jak jsou mlady, tak to kolikrat uplne staci k tomu, ze jsou hezky :)))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: pokud mu není devatenáct a půl, tak na pozici nezáleží.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: ptám se pro kamaráda... V jakých pozicích máš muže ráda?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam