• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EULEPŘED ROKEM
    Co pro vás nezapomenutelného se vám stalo tento den před rokem, dvěma, pěti,...? Místo pro vzpomínky.
    rozbalit záhlaví
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Před 3 lety se se mnou rozešla. Na 10 let jsme to nedotáhli. Ještě že nám zbyli 4 děti a střídavá péče.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Před rokem jsem měnila práci za dvakrát náročnější, absolvovala jsem druhý pohovor v angličtině a šílela jsem, spala jsem stresem dvě hodiny denně. Pak mi zavolali že mne vzali. A od toho momentu šel náš vztah do hajzlu, já si začala definitivně uvědomovat vlastní hodnotu a začalo mi velmi vadit nechat si od někoho rozkazovat a někomu subinkovat. To už jsem tušila, že to vezme krátký konec.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Před rokem jsem měla hlavu plnou plánů na změnu práce, uvažovala jsem že přijmu nabídku společného bydlení (byť by to bylo peklo). Tehdy mi řekl, jak vzácný jsem člověk, jak krásnou mám duši a že si moc pozdě uvědomil, jak blízko byl k tomu, aby o mně přišel. A že to nedopustí. Netušila jsem, že ho vidím naposledy. A nikdy nezapomenu, jak tam seděl, plakal a prosil mne za odpuštění.
    KULA
    KULA --- ---
    Před rokem jsme hrozně zmátli majitele penzionu nedaleko Karlštejna. Dva kluci na manželský posteli a přijede k nim ještě třetí. Nejdřív se mu moc nechtělo, ale pak promluvil pan Cash a už s tím byl ok.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    jsem se znovu nadechla...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GUMIDEK30: gumovyho predpokladam
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    SILVESTRAGON: ne, to není věk, ale velikost penisu :))
    SILVESTRAGON
    SILVESTRAGON --- ---
    GUMIDEK30: Takže GUMIDEK31?
    LBW
    LBW --- ---
    Jsem odinstaloval Tinder.
    EULE
    EULE --- ---
    GUMIDEK30: vsechno nejlepsi :))
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    Dneska je to rok co mi bylo 30
    EULE
    EULE --- ---
    Dneska je to přesně rok, co jsem začala svoji novou pracovní kapitolu, za kterou jsem moc vděčná :). Byla jsem na první seznamovací schůzce s kolegy a slavnostním zahájení chodu naší nové instituce.
    Pak jsme šli na večeři s Monem, byla indická, všechno jsme probrali a cely ten den byl úplně úžasný. :) Díky za tenhle nový začátek!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam