• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIBeat saber
    GREGI
    GREGI --- ---
    Fuf konecne metoda jako downgradovat verzi! sem na 1.8.0 a konecne vsechny mody slapou... sem zase malem dostal infarkt kdyz sem to pustil!:D
    Steam Community :: Guide :: How to install older versions of Beat Saber using Steam
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1805934840
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Taky mate kostky v zemi? (highlight meho streamu).

    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    heh:)
    Something isn't quite normal in this Mario 1-1 level...
    https://www.youtube.com/watch?v=9wcsOwRQBeo&feature=youtu.be
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Poridil jsem si web kameru tak jsem trochu pozmenil svuj stream setup. Natocil jsem jedno testovaci video (sice, co jsem testoval se zrovna nezdarilo - zvuk, mikrofon, chromafilter a avatar), ale prislo mi, ze muj vykon na prvni pokus nebyl spatny^_^. Skoda, ze neni na videu videt jak preskakuju kabel od headsetu.

    [Beat Saber] Fitbeat Expert 360 degrees mode, Faster Song, Disappearing Arrows
    https://www.youtube.com/watch?v=fUx1BtOwS_s
    GREGI
    GREGI --- ---
    STSUNG_NAVANA: Jednu mapu sem udelal bez svetel, pak sem to ale vzdal, moc casu bych musel venovat abych v tom byl dobrej:) radsi to necham na jinych
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Na Beat Saber Modding Group ted probiha Halloweenska soutez v kategorii map a modelu, tak jsem se rozhodl neco dat dohromady. Pracuji na avatarovi a mecich a asi to pozdeji i submitnu, kdyz jsem si s tim dal takovou praci.

    Co vy tvorite nekdo neco?


    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    GREGI: tezko rict, hraju co mi zrovna prijde pod ruku a mam to na disku. z toho, co jsem nedavno hral tak treba seznam nize.
    Tohle je nejak par songu co me napadlo, ktere kdyz vidim tak jsem ochoten si je jen tak zahrat. Necim me ty songy zaujaly. Jsou vsechno ranked. Mam problem si pod nazvem songu neco predstavit, tak se tezko vybira neco oblibeneho. Jestli budes zkouset tak me prosim neukamenuj, pristupuju k vyberu songu tak, ze proste odehraju to co mam stazeno. Nehledam co se mi libi a sam nevim co hrat. Kazdopadne pokud chces neco hledat a nevis, co. doporucuju hledat podle ratingu a vysoko hodnocene songy.

    LIKEY Expert+ simplymarvellous
    Kings & Queens Expert+ Edmard
    T.R.Y Revolution Expert+ Kival Evan
    Avalanche Expert That_Narwhal
    The Mob Expert+ EpicEwok
    MariannE (Lanota Edit) Expert+ Redmagi
    T.R.Y Revolution Expert+ Kival Evan
    Monster Expert+ Saut & ManDynasty
    Utena Expert+ ETAN
    Saufen morgens, mittags, abends Expert+ Various Mappers
    Berry Go !! Expert+ Yun0
    The Beast Expert Ramen Noodle
    Particle Shooter Expert sobas

    Z toho, co jsem byl donucen hrat na streamu treba tohle.
    Jinak ejiejidayo dela ma dobry mapy takze od nej asi cokoliv.

    Decoy Expert iraky
    Pretty Rave Girl Expert+ ElixTwo
    Wodka Expert+ HappyGLT
    Ravers Mashup Expert+ Xhera
    DotA Expert Basshunter
    Spell of Restoration Expert ejiejidayo
    Chururira Chururira Daddadda! Expert+ ejiejidayo

    Pro predstavu hudebne bych si zahral
    BroGamer (ten co zacina tak, ze u Headshot GG ti hlavou proleti miny)
    Marienne (viz vyse, moc lehky)
    Decoy (viz vyse)
    Lowermost Revolt (6lane)
    Puberty Dysthymia (je jich vic nepamatuju od koho)
    Censored!! (taky jich je kopa, ale vetsina byla dobra az na jeden)
    Ouroboros -twin stroke of the end- (yun0 noty zadna slava)
    Oblivion (Rockin' Night Style) hex4d
    Der Wald (kors k Remix) miitchel

    GREGI
    GREGI --- ---
    Nejake tipy na dwnld songu?:) co mate oblibene... sup sem s tim
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    mozna je to o zvyku. nevidel jsem moc lidi hrat beat saber tak nevim jak se k tomu stavi (nebo obecne cokoliv ve VR). nedavno se me nekdo ptal jak mu jde Pistol Whip. A ja jsem mu k tomu mohl maximalne tak rict, me to jde z meho pohlednu hodne blbe a tobe jeste hur. Ve skutecnosti to oproti prumeru mohlo byt, ale treba i dobre. Kdo vi? A stejne je to s Beat Saberem. Me nedela problem hrat Expert+ a 360 dgrs mi slo asi stylu zahraju si to jednou jsem top 500 na experta a po druhe jsem top 50. Takze mi to prislo celkem zabavne, ale kdybych si to zahral treba nekdy drive mel bych treba problem se jak orientovat v chartu tak v tech lajnach. Ja uprimne koukam tak nejak porad pred sebe a ty vedlejsi liny nejak vnimam perifernim videnim a az se to vycentruje tak na to poradne kouknu (melo by to mozna byt videt na tom videu).
    priznam se, ze me vycvicil half-life s pohybem v 360 stupnich a zaroven se pokouset udrzet na jednom miste. hraju na dost limitovanem prostoru, ktery je asi 1.6 m x 1.8 m plus minus. Takze ono by to mozna vypadalo i trochu jinak kdybych se mohl opravdu rozmachnout.
    kazdopadne mam z toho smisene pocity take, ale nerekl bych, ze je to vylozene spatny. dost chartu ma stejny chart jako prislusna obtiznost na normalni mod. a pak mi to prijde nudny. kdyz je tam chart jiny tak je to ale fajn. treba unlimited power, ktery nesnasim je v 360 vlastne dobry. fitbeat 360 je ale o dost lepsi i kdyz je to pres kopirak (tam je videt, ze to bylo delane pro 360 a pak se to nejak zhustilo na normalni mod).
    (mozna si zkusim zajit do alzy nebo nekam a zkusit to nekde kde, se muzu opravdu pohnout)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: hral sem to na vsem moznym, rift, rift s, quest 1,2, vive, psvr a na indexu (na tom pravda dost z kraje kdy sem este moc nedaval a 360 sem tam zapnul asi jednou) nemel sem na hlave ale nikdy nic jako pimax nebo nejakej jinej headset s velkym FOV.

    jako ta lina po ktery to lita se sice meni plynule, ale stejne me to rozhaduje a celkem casto nestiham oproti normalnimu modu, i kdyz je to stejna mapa a obtiznost
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    MONKEYFIGHTER: co mas za headset? hraju na oculus rift cv1, coz se radi k tem nejhorsim co se fov a rozliseni tyce a s timhle uplne problem nemam. Ono obvykle to proste plynule prechazi pres jednu lajnu, nikdy to nepreskakuje tak, ze bys nebyl schopen ty noty videt z pozice, na ktery jsi. Spis mi vadi, ze clovek musi byt vic na jednom miste nez obvykle.
    Je pravda, ze jsem se toho dost bal a radsi jsem 360 dgrs ani nezkousel. Az jednou kamarad rikal jak je to velka zabava a clovek se tam dost casto ani o 360 stupnu neotoci (o svuj kabel jsem se taky nechtel zabit). Pop Stars nize je spise vyjimka.
    nevim teda jak vypadaji takove custom songy, protoze tam to muze byt o dost jine.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: ja mam z toho trochu smiseny pocity, jako je to prdel, ale vetsinou na tezsi obtiznosti sem z toho zmatenej a nedavam to, ne takovym tim zabavnym zpusobem kdy vis co mas delat a nestihas to uhrat tzn to naskillujes a das to, ale spis nevim odkud co prileti pres to ze tam jsou visual clues a tak, imho na headsetu s vetsim FOV to bude uplne jiny kafe.
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    hrajete nekdo 90° nebo 360°? Jaky mate na to nazor?
    Ja osobne moc nehraji, ale prijde mi, ze to ma docela potencial hrace celkem prohnat. Znam asi tak jednoho cloveka komu se to libi a pak jsem slysel obvykle velmi negativni reakce, ze jsem se bal to i pred nekym zkouset.

    (jedno ilustracni video, neni cely)
    Pop Stars 360
    https://www.youtube.com/watch?v=msBod49IcIY
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: jasne, on mohl mozna i dostat pocit ze to tak je z toho ze je BS na krabici Q2 coz je zrovna hodne videt na fotkach ktery nekdo leaknul pred ofiko oznamenim
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    MONKEYFIGHTER: omlouvam se za misinformaci. cetl jsem to na redditu, ale je mozne, ze dotycny spise vyjadril svoje prani nez cokoliv jineho (uz se mi to nepodarilo najit, ignoroval jsem to, protoze quest 2 porizovat nebudu).
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: myslim teda BS zadaco ke questu, BTS jsou jasny)
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: Hmm ses si jistej, o tom nic nevim covece?
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Navic se jeste blizi BTS Song Pack. Rikal jsem si, ze dalsi pack budou Blackpink nebo BTS. Tak to je nakonec BTS.
    Mimochodem Beat Saber clovek dostane ke Quest 2.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam