• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREGIBeat saber
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Na novy rok Beat Games prislo s dalsi Beat Saber challenge. Tentokrat mame jen seznam songu na kazdy den a obsahuje to i skladby ze song packu. Pokud songy nemate je uvedena alternativa. Mody a obtiznost jsou na hracich. Znovu trva 30 dni. https://twitter.com/BeatSaber/status/1345078754347986945

    Ja jsem se rozhodl, ze se zucastnim. Prubeh pripadne zde.

    Beat Saber Challenge Day 1 - Bleed it Out Expert+, FS, DA
    https://www.youtube.com/watch?v=VQu7ybI6DhI&list=PL1qSlOLbsj_pl5-p71s29zWhHdoqMKsNW
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Jak to tak vypada multiplayer na 1.12/1.13 je trochu tezsi orisek nez se puvodne cekalo.
    Zkusili jsme dneska alpha verzi s InfiniteGaming . Da se rici, ze to v zasade funguje pokud mate stejne songy (nejak mu to doslo az pri tomhle songu - asi po pul hodine - i kdyz uz jsem mu to rikal po asi tretim odehranem songu). Moc stejnych songu jsme nemeli, kdyz ten clovek hraje trojky a ja se pohybuju v osmickach.

    Funguje tam i single player HUD, akorat jak nejdou v multaku mody tak je to stejne takovy dost k nicemu. )(no aspon to ukazuje procenta).

    [Beat Saber Multiplayer] Kings & Queens Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=OnQtkpz1A6U
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Tak jsem nakonec zustal u 1.13. Note jump offset je nakonec vitezem.
    Zde je video meho oblibeneho songu Sound Chimera.

    [Beat Saber] Sound Chimera Expert
    https://www.youtube.com/watch?v=03KlgDnM9fQ
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Nova verze je venku s BTS packem. Jak se vam libi?
    BTS uplne nemusim, radsi bych si zahral songy od jinych k-popovych skupin, ale byl jsem rad, ze se to dostalo do Beat Saberu, protoze nas treba bude pak cekat i neco dalsiho. Kdyz jsem ty skladby pak hral nebyl jsem si uplne jisty, ze se mi to vubec libi. Ale taky jsem dost bojoval s tou 1.13tkou. Nemohl jsem se trefit do tech not at jsem se snazil jak chtel, moc rychly pohyb miss, dost casto jsem proste proletel saberem notou a nic. Bylo to cely nejaky divny a i po vypnuti vseho na co jsem si vzpomnel (a nastaveni offsetu a tak) jsem nebyl schopny nahrat vic jak 82 procent. I kdyz na global ranking number 1 to stacilo.
    Posledni tri songy v song listu se mi libi, primarne jako mapama, ale jinak me to moc nezaujalo.

    Po streamu BTS, co jsem myslel, ze to prohodim oknem (a ani jsem to nedohral) jsem se rozhodl, ze tomu dam druhou sanci a stahnul vsechny mody, co mi to hrani trochu zprijemni. Mam pocit, ze se to chova porad jinak nez 1.11.1, ale diky note jump offsetu se to da hrat.

    Jedno video z dnesniho streamu.

    [Beat Saber] Arche Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=KGj0b3zvFxA
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    STSUNG_NAVANA: jj vim ze mp mody uz byli davno driv nez ten ofiko, myslel sem spis to ze pujde ofiko multiplayer s custom songama hodne easy udelat, resp nekdo z moderu uz to uspesne testoval
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    tak zakladni mody jsou venku, takze ted je otazka casu kdy se probudi zbytek modderu. prepsali ui. az se vratim domu mozna budou i mody co pouzivam. chatcore zatim neni. dneska budou mozna verejne custom sabery. jsem zvedavy, asi to budu poprve instalovat pres modassistant. prozatim jsem to delal rucne tak jsem na to zvedav. pokud se rozhodnu prejit 1.12.2.
    jako multiplayer v predchozich verzich fungoval dobre. predpokladam, ze zrovna stahovani songu bude asi stejne jako driv.
    gregi: az se dostanu domu tak to vyzkousim. ja na obtiznosti nekoukam, protoze jsou dost random. nedavno jsem zjistil, ze i songy s prumerem 10 not za vterinu nemusi byt tezky. nekdy je expert+ nebo expert easy a nekdy se vysekas na easy. takze asi tak.
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    btw, custom songy v multiplayeru by meli jit celkem jednoduse v private lobby a nekdo z moderu uz to prej proofconceptnul, az do toho nekdo napise neco co ty songy lidem rozdistribuuje tak to bude celkem prdel imho:)
    GREGI
    GREGI --- ---
    STSUNG_NAVANA: nejak tak vsechno co se da poslouchat a je dobre namapovany a je aspon expert+ :D ted me treba bavi tahle, ten konec je zlo
    https://beatsaver.com/beatmap/eceb
    MONKEYFIGHTER
    MONKEYFIGHTER --- ---
    K tem bugum, hracu to postihlo celkem dost, vsechny co meli custom transformace controleru nebo mistnosti, tyhle veci uz jsou v 1.12.2 pryc, 1.12.1 bych rozhodne neinstaloval:) Mluvim teda o game breking vecech jako rotace kostek, rozhozeny wall hitboxy a controllery, nejaky maly veci tam jeste asi budou a budou se do chytavat trosku dyl protoze hraci uz toho moc nehlasej.

    Je mi jasny ze lidi co jedou mody si pockaj na mody, coz vhledem k tomu ze kvuli mutliplayeru se prekopala pulka hry bude nejspis moderum trvat trochu dyl nez obvykle nez to daji do kupy, ale nebojim se ze to neprijde:)
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    ja kopiruju mody od 1.8, takze je mam i v 1.11.1. 6lane, hit sound changer a songbrowser mi jednou bez problemu. jako az budu muset prepnout na 1.12.2. tak mozna budu brecet, ale zabava to z urciteho pohledu byla. jako beat saber jsem si nezahral, ale ocenim i kdyz hra dela blbosti. takhle jsem se dlouho nezasmal.

    no a co hrajes ty za songy? ja jsem si oblibil Sound Chimeru co vysla nekdy s 1.12.1ckou. Strasne se mi to libi, az tak, ze jsem si stahnul cely album a poustim si ho kdyz modeluju nebo cumakuju do unity. Z toho alba je tam jeste grievous lady. na streamu mi jeden hrac doporucil at si zahraju Nightmare, protoze to byl jeho nightmare song po nejakou dobu. tak jsem odehral 85% a mel bych se podivat jestli me mezitim nepreskocil^_~. Song se mi taky libi. Nasel jsem i nejakou verzi Beethoven Virus, co se da hrat a neni to tak, ze by u toho clovek usnul. Ale ted teda z hlavy nevim od koho to je (ta nejtezsi verze to je kazdopadne).

    Sem tam mi nekdo na streamu posle dobry songy. Reality Check Through the Skull je fajn. Jedinej dobrej undertale song co jsem zatim potkal. vim, ze jich je hromada, ale tenhle jedinej mi prisel hratelnej. Jo a Happy Halloween!

    [Beat Saber] Happy Halloween Expert+ (Contest entries showcase)
    https://www.youtube.com/watch?v=GnNHmjofewY
    GREGI
    GREGI --- ---
    Nemluve o podpore 6 lajnovych map, ne ze by jich byla vetsina ale ty co mam sou vetsinou super skvely
    GREGI
    GREGI --- ---
    STSUNG_NAVANA: lol to nezni moc jako zabava:D
    ja downul na 1.8 lrijde mi ze je na ni nejvic modu... mam uz asi 300songu takze potrebuju nutne lepsi filtrovani... dalsi mod bez kteryho uz to nedavam je hit sound changer... to defaultni swist mi nici hudebni zazitek u vetsiny songu, mam tam jen decentni klapnuti jak kdyz o sebe bouchnes drivkama a hudebne je to hned o necem jinem
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    lol. no to je skoda, protoze mozna jsi prisel o velkou zabavu.
    no predelali UI, pridali multiplayer a tak. spousta zmen. akorat to uplne nefungovalo jak melo. nevim jak pro velke procento hracu, ale smolne jsem byl jeden z tech komu to delalo psi kusy. kdyz jsem to pustil zjistil jsem, ze mam room nekde ve zdi. moje mece sekaly sikmo doprava, noty byly jak opily. otacely se nejak divne takze jsi vlastne nevedel, co to bude za smer. Ja jsem obcas do toho sekal tak jak jsem si myslel, ze to ma byt, ale obavam se, ze to cekalo, ze do toho seknu podle toho, co jsem videl. Tenhle stav se vsak mohl teste pred tebou zmenit takze to bylo vazne super. zdi byly takove... no destruktivni. proste at si stal, kde si stal sundal jsi zed. zjistil jsem, ze se vyhnout dalo, ale clovek musel uhnout o dost drive a dal od zdi.
    kdyz jsem byl v tom multiplayeru...co jsme zkouseli jako prvni tak jsem lovil kostky po zemi. takze me to taky nepotesilo, ale na druhou stranu o proti tomu ostatnimu tohle byl jen takovy maly detail, co se rozsypal. nejak se ztracelo menu. obcas jsme se museli reconnectnout a hrozne to lagovalo. teda jako hrozne ve skutecnosti nebylo moc, ale oproti tomu jak bezi vanilla 1.11.1 tak to bylo dost. noty jsem sekal na 115 presne v momente kdy dostanu v 1.11.1 miss.
    patch pry dost veci zpravil (asi opravdu), ale ja jsem s tim mel trochu smulu a mam z toho vytlem jeste dneska. viz muj tweet at nespamuju fotky. https://twitter.com/stsungjp/status/1318605732896452608
    krome toho, ze jsem to ze zacatku vubec nespustil tak kdy jsem se do toho dostal byl jsem zase bez menu, kostky v zemi a tak. zazil jsem ale zajimave zazitky. kdyz jsem se poprve zalogoval do quickplay objevil jsem se v prazdne a zhasnute arene a celkem me prekvapilo, ze je to vlastne hezky bez vsech tech bloom efektu a svetel a avataru. kdyz jsem pak hral ghosta do kteryho uz me to hodilo tak jsem na konci songu zjistil, ze jsem ho pry nedal. dohral jsem ho (kdyz umres tak te to hodi do spectator modu) a no dostal Fko. pak na me vsichni at dam ready, coz jsem nedokazal, protoze tlacitka proste nic. to uz jsem videl i to tlacitko ready. zbytek ui jsem nevidel. zopakoval jsem si ghosta a pote co vsichni umreli jsem si uzival 3 minuty klidu. zatimco jsem premyslel jestli si mam kleknout. nakonec jsem to odehral v podrepu a doted me z toho boli zada. (hral jsem toho ghosta asi petkrat).
    dobra zprava je ta, ze jsem konecne ghosta na expert+ prezil. stejne tak jako ligt it up co jsem hral v multaku dvakrat. zbytek (cycle hit a what the cat) uz jsem mel odehrano.
    taky jsem zazil beat saber v cernobilem modu. na jednu stranu jsem dost ziral jako WTF, na druhou jsem byl rad, ze tam nic nesviti. mece teda svitily a diky nim jsem videl noty. ono to neni na screenshotu videt, ale ma to nejaky range, ve kterym je z tech mecu trocha svetla takze to hazi svetlo na ty kostky. pres takovy pekny ovalky. na druhou stranu je to taky poprve, co jsem videl avatary se opravdu hybat vyssi rychosti nez 10fps.
    ono celkove vsechno bylo nejaky 'vyply' jak kdyz clovek pusti unity bez svetel a post-processingu z kamery. teoreticky nastaveni jsem mel default, protoze jsem pred spustenim musel provest clean reinstall, abych to donutil vubec fungovat. tohle jsem teda neoveroval, protoze jsem to po par ghostech radsi zavrel a pustil 1.11.1
    az se vratim domu mozna tu 1.12.1 zase nainstaluju, ale no nevim... nechce se mi. :-/

    GREGI
    GREGI --- ---
    STSUNG_NAVANA: ja to ani nehral co s tim udelali?:D
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Je tu lehce mrtvo tak tu postnu spiralky. Treba se nekomu budou libit. Je to takovy pekny klidny song a spousta spiral. ^_~.
    Tak co nejake pekne zazitky s 1.12.1 a 2?
    Mimochodem diky GREGI za ten navod, pouzil jsem. Vse uplne bez problemu. Chvili jsem se cukal, ale po druhem zahrat 1.12tky jsem si chtel zahrat Beat Saber a ne to co s tim udelali.

    [Beat Saber] Spirals V2 Expert
    https://www.youtube.com/watch?v=8lx37BrLcgQ
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    Dnes jsem na streamu hral dost silenosti, ale tenhle song se mi libil. Lepsi koukat na first person view. Wall map.

    [Beat Saber] Midnight Lady Expert+ (wall +mods map)
    https://www.youtube.com/watch?v=O5RpnbcTw5A
    STSUNG_NAVANA
    STSUNG_NAVANA --- ---
    ja jsem protrpel trochu quickplay expert+. samej camellia. zkousel jsem neco nahrat, ale jedno video lepsi nez to druhe. lepsi nahravka nize (trochu jsem odflaknul kalibraci avatara - poslepu se kalibruje blbe, s mym gripem taky nemuzu delat gesto 'pest' mno...). na neofiko multiplayeru mam lag od 50ms do 300. tady jsem byl rad, ze jsem tu hodnotu nevidel. naivne jsem si myslel, ze po failnuti se budu moct bavit tim jak ostatni davaji ghosta a misto toho jsem koukal na dalsi protrepane avatary co sem tam do neceho seknou a ono je to obvykle uz davno za avatarem. zklamani.

    [Beat Saber Multiplayer] One Step Closer Expert+
    [Beat Saber Multiplayer] One Step Closer Expert+
    https://www.youtube.com/watch?v=NavI1qiL1Sw


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam