• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHN_LENONCall of Duty: Warzone -aneb ta heli na Gulagu je naše!!
    Podružné auditko pro až nečekaně úspěšnou f2p hru. Hrajeme PS, PC a ti zbylí i Xbox. Nyx regiment - hledej NYXCZ
    rozbalit záhlaví
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    hraje nekdo wz 3? zacinam se do toho pomalu zas dostavat .)

    BLESK808
    BLESK808 --- ---
    Zrušili nám dua. Proto sháníme s kámošem jednoho až dva hráče na večerní sessions. Nechcete s k nám někdo připojit? Hrajeme cca 2x-3x týdně v pozdějších hodinách (manželky a děti už šly spát:-)) 22:00 do cca 01:00. Úroveň: pár výher máme K/D kolem 1.2. Žádný hroty, play for fun ale žádný camping. Pište kdyžtak DM
    BIO23
    BIO23 --- ---
    LOJZEE: jsem si to ani nemusel kupovat, stejně hraju jenom dmz
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    BIO23: ja porad cekam, kdy zavedou sola v dmz, abys nemusel hrat sola proti trium
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Jaké, respektive, existuje.

    Ale já to zapnul tak pětkrát a ten loot systém mě sere
    BIO23
    BIO23 --- ---
    furt jedu dmz solo a nejsem nijak excelentní hráč, takže je to strašnej voser. spokojenej jsem tak jednou z 10 her...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    BTW nyx regiment neni co ?
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    PHLANX: Ja pouzivam Loadout Codmunity
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    Je ted nejaka appka ofiko na Cod mw2 ? Posledni se prestala aktualizovat....
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    az druhou season budu hrat DMZ tak se kdyztak ozvu.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ZABIAS: na DMZ se určitě ozvu
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DMZ kdyby někdo chtěl někdy: Zabias-CZ#3398102
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Warzone 2 has an Incredible Nuke quest and we did it...
    https://youtube.com/watch?v=LVk23GF0CJk&feature=shares
    SALAM
    SALAM --- ---
    LOJZEE, MESKALITO: pan asi mysli blueprint na custom kver
    Inak suhlas, hodne veci tiez nechapem, neprehladne UI menu o 68 obrazovkach mi prijde ako dva kroky spat od povodneho. Crashov mam tiez hodne, 1 hra z 5 spadne na inak hodne stabilnom setupe. Napriek tomu ale hodne osviezujuce, tesim sa z toho
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    LOJZEE: Tj, ale neulozis si loadoutovou zbran aby jsi si ji mohl vybrat v jiným loadoutu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE: nebo teda ty co tam nabizej si muzes vzit se svejma modifikacema. ale z beden co padaj nebo ze strongholdu ai muzes brat primo svoje osazeny loadouty
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MESKALITO: jakto? mas 9 loadoutu? a ty modifikovany zbrane muzes kupovat i z buy stations za 5k
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    LOJZEE: Nejde ukládat modifikovaná zbraň
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MESKALITO: mne to hodilo zatim 2x error, ale vzdycky az po dohrani. behem hry mi to nepada.. to paly again to zamrzi a ulozeni loadoutu nevim jak to myslis?
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    hrajeme většinou ve 4 a tak jednu hru ze 4 dohrajeme do konce, padá to jak švestky šílenost. A nechápu proč tam nejsou zakomponovaný věci z jedničky, který fungovali (play again, uložení loadoutu apod.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam