• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: jakyho astona?..prodal jsem kodiaka..fleetstara a gmc a koupil paystara..kterej narozdil od nich zatim vsude projede.
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: OT: Toho Astona už si asi prodal co?
    BATY
    BATY --- ---
    Nejmenovala se ta původní hra Spintires? Tak to máme asi v názvu klubu špatně...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: jj..ten mam na malym scoutovi..ale na nakladacich jeste neni nikde odemcenej.
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: :D
    Nedám dopustit na ten autonomní naviják, co funguje i když se ti vypne motor, když se převrátíš, takhle už jsem se několikrát pěkně sám zase narovnal na kola.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: Aha..zajimavy..Vidis :)..ja si ted davam sachy s navijakem

    BATY
    BATY --- ---
    Jinak jsem dnes pořídil PS+, tak můžem zkusit zabahnit. Vůbec nevim, jak to funguje, jestli se jako připojíš do toho mého singlu nebo já k tobě nebo úplně nějak jinak...
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Já jsem takhle párkrát prodal a koupil stejný auto a měl jsem pak míň peněz, tak mi to bylo divný. Jak jsem do toho auta vždycky, když jsem ho koupil rovnou dal lepší motor, tak jsem měl třeba ten sériovej motor X3. Gumy atd. Tak jsem koupil auta, co jsem už prodal, jen abych prodal ty díly, co jsem na ně kdysi koupil. Takhle jsem to udělal u všech aut a najednou bylo doma 60K :D

    To je super, koupíš za 5K nový gumy a ty původní prodáš. Prostě v tý hře pořád jen navyšuješ jmění. Je to dobrý, protože kdyby sis koupil nějaký drahý auto a pak ho prodal za polovic, tak by to pěkně sralo, když za zakázku, kterou děláš 2h, dostaneš 2000 peněz...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: hustý, to jsem nevěděl. Myslel jsem že se prodá automaticky sakumprdum se vším..
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: To jsou hodný, že to prodávaj i s naftou :D
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: hlavně, než ty auta prodas, tak z nich prodej všechny díly co máš navíc. Takový to x1, x2 atd... Podle tohoto kolikrát ten díl máš. Jinak prodas auto ale ty díly ti zůstanou v garáži a máš v nich zbytečně prachy.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Privesy jsem prodal prave..ale ty auta mi nesly..Jdu ho zkusit dat do toho skladu. Diky :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Btw prodej různých nalezených přívěsů a návěsů je taky slušnej zisk :)
    Jo a rád používám ještě jeden fígl, pokud je daleko benzinka. Nebo na mapě vůbec není. V prodejně přívěsů zakoupím sobě přívěs cisternu s naftou. Tou se doplním. A zas ji prodám zpět za stejný obnos...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jak dostaneš auto do garáže, tak jde vždycky prodat. Jen ho musíš nejdříve strčit do skladu (Ponechat)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    btw..auta ktery najdu v bazinach apod..nemuzu prodat co?..aka mam v garazi treba sest nalezenejch aut..pouzivat chci jen dve..ale ctyri nemuzu prodat.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    EZEE
    EZEE --- ---
    To je krasny!!
    The Incredible Story of the US Army's Earth-Shaking, Off-Road Land Trains - The Drive
    https://www.thedrive.com/.../the-incredible-story-of-the-us-armys-earth-shaking-off-road-land-trains
    (dik Nekro)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jsem kdyžtak online, kdyby taky chtěl někdo vyzkoušet, o čem že je vlastně ten mulťák
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Dobrej šnorchl, to je základ!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Takže vyřešeno ;)
    A co? Už jste potkali vlka? Bohužel jsem nestačil ho vyfotit. Než jsem zareagoval, byl fuč..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam