• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Myslíš P16?
    To je opravdu spíš víc lesní stroj, než tahač. Škoda absence awd...
    Teď jsem se s ním mrdal tady k tomu návěsu abych zjistil že se tam pod něj nevejde.. Tak zpět do garáže, jiné auto, opět celou cestu do přístavu abych zjistil že se taky nevejde. A teprve pak jsem si všimnul že návěs je zaborenej v terénu protože glitch.. restart hry, nic. Restart PS nic... Takže navijákem hodit na bok. A pak zas zpět, a ejhle. Už se pod něj vejde P16... Hodina mrdání ej!!
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MELDA: Ja to vyjel az nahoru..ale tam byla slepa ulicka a nechtelo se mi to couvat..takze jsem zkusil sjet takovej mirnej sraz a par stromku a prives se zacal prevracet..takze vzal tahac taky..Jerab nebyl schopnej tahac vubec zvednout..takze jsem tahac odpojil..resetnul ho..jerabem naskladal kontejnery zpet na prives a vyjel s tim na silnici..prijel jsem tam znova s tahacem..napojil a dojel to..ale peknej voser teda :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Tady na tyhle mape je k nalezeni UBER nakladak. Neskutecny hovado, kterymu nadherne rachta prevodovka :-) A nezapomen zatroubit, az ho najdes :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY: Kamo, ja to odtam dostal na prvni dobrou...vobcas to teda bylo vo nervy, ale urcity mista proste clovek nemuze jet sourem, ale naopak pekne pod plynem, aby nebyl cas na prevrhnuti...u vyjezdu na silnic mne dosla nafta :-)
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: Prší, tak ti to podklouzlo, to je jasný ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Potvrzuju velky spatny


    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja cejtim velky spatny

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Zamlžené selfíčko se zroskotanou lodí..
    Je to bohulibý kraj. Kontejnery v celku a loď v jednom kuse. To by se u nás v Posázaví nestalo...
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY: Je to tak, chvilku potom co sem to dopsal, tak mne ta mise naskocilo. Hotovo. Ale dostat to z toho lomu byla dobra akce :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Neni to tohle?

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MELDA: Tusim ze je to soucast mise. Nekde jsem to videl.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Hele resim tedka vec. V mape Michigen, Smithvillska hraz je v lomu velkej vozejk se sklapeci rampou. Ja tam neco vezl v ramci mise a rovnou odtam ten vozejk vytahnul, ze ho prodam. Ale na tom podvalu jsou nalozeny dva kontejnery a jedinej popis co k tomu je, tak je Cargo. Nahodou, ciste nahodou neni tohle soucast mise, nerad bych ten vozejk prodal a pak to bylo spatne.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak ted sem hodinu doloval prives... ale maaaam to :-)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    je to quest "raj trubek"..bez nej nejdou delat nejaky dalsi questy..Ja na druhy mape prave asi hodinu delal quest a pak jsem si vsiml ze nejde dokoncit, dokud neudelam tenhle :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Myslim, ze to je mise, kdy tu cisternu musis nejdriv vytahnout z baziny.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    To jsem asi musel odjet v nějakém půlnočním polospánku :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Lol, já si to asi nepamatuju :)
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: To je úkol hned na první mape. Pěkně si to odflákl...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Je to quest hned na prvni mape :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOUDY: Krásnej kus, a cisterna v armádní zeleni.. Tak to jsem ještě nepotkal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam