• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    BATY
    BATY --- ---
    MELDA: Já měl jen jedno pivo a jedno víno, ale přišlo mi to nějaké rozplizlé...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nepoznám, zrovna jsem začal zimní mapu, a přišlo mi to jako normální hnusnej nudnej sníh :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: po sesti pivech to na mne hralo barvama tak, ze sem utopil nakladak v jezeru. Dobry.
    BATY
    BATY --- ---
    Nemá to po tom updatu nějakou rozmazanější grafiku?
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Wow....tak to je hodne slusny :-)

    Ja jdu dneska na navstevu na pivko, ale mozna bych to pak jeste zapnul a dal nejakej coop..kratka rychla akce :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ohh už se tahá update, 11.2 GB. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Ja se spis nejvic tesim na funkcni zrcatka
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Aha...to se me myslim nedelo i kdyz nevim, ale par nakladu sem nekomu hazel na korbu a bylo to ok.
    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    MELDA: Jasan. Ja doufám, že opraví tu chybu nakládání carga jedním vozidlem na nápravu jiného vozidla - náklad vždy propadne nápravou
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Diky diky. Sem se po tom datu nikde moc nepidil a vsude sem cetl Novy update Snowrunner, tak sem byl zvedavej. Super, diky, takze zitra na blate, caune :-)
    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    MELDA: má to být 09.06.2020
    MELDA
    MELDA --- ---
    Uz je ke stazeni ten novej update pro Snowrunner?
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Ještě, že má všechno workaround :))
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: jinak na do země zapadlé návěsy mám novej fígl :))
    Nacouvam/opřu se úplně těsně co to jde, ručkou to pojistim aby auto neujelo. Přepnu na jiné auto, a zas zpět přepnu na auto první. V tu ránu kvůli kolizi objektů hra udělá to že návěs ztratí pevné skupenství, a ty jím můžeš jako duch projíždět. Nastelujes závěs na své misto a voalá! Při připojení nadskoči návěs a normálně se připojí. A člověk ušetří hodinu života šaškováním s návěsem ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    zezacatku me tak sralo ze nemam zadny prachy a ted mam tri tahace..dva scouty a 440 tisic..:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jj cisterny jsou supr..:))..lepsi nez benzinky..natankuju..prodam zpet a pohoda.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak z PSka mne to samozrejme nejde na yt nahrat a na to to hodit na flashku sem uz nemel chut. Tak priste :-)

    Ale Tombovi dekuji za radu s vrtnou plosinou, mel sem ji na prvni mape taky zapadlou. Odvezeno :-)

    A Batymu dik za ten napad s tema vlekama s cisterou v obchode s vlekama. Je to kurva super napad, hodne pomaha. :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Naopak, naprosto zdrava hra :-)
    BATY
    BATY --- ---
    Takže hra na hovno vlastně :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Ani cigara si moc neuzijes :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam