• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    Diskuze o OFF-ROAD hrách-Spintire-Mudrunner-Snowrunner. Aneb o rochnění v bahně, povalování se v příkopech a pohazováním s navijákem.
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner
    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOMBRIDER: Bylo toho snehu letos dost pravda … a radsi bych skocil rovnou do taymyru pac tady nezridka fakt vzyvam bohy ale nevzdam se! :)
    FORREST
    FORREST --- ---
    TOMBRIDER: Tak to se netěš do Kola Peninsula. Tam jsem začal na ten lehký sníh a viditelné cesty na Aljašce hodně s láskou vzpomínat...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOM_HOST: Tuhle mapu jsem zbaběle (po několika úkolech) přeskočil rovnou do Ruska.
    Ten sníh na mne dlouhodobě působil depresivně.. :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Dneska test tahani aneb kdyz nikdo neni online a fakt se nechci vracet :)


    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Kdyby mel nekdo switch

    SnowRunner review for Nintendo Switch | Call of the wild
    https://www.nintendoenthusiast.com/snowrunner-review-nintendo-switch/
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LEFTY: No do predvcerejaka tam bylo normalne international … nechapu proc to takhle prelozili … pritom tam je vybalit cargo a zabalit naklad nebo zawiesenie :))

    Ja ty nove mapy nechci dokud nedohraju zaklad … vysral bych se pak na ty zakladni znam se :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Mezinárodní, lol.
    Jestli hraješ na PS4, už tam máš novou mapu? Já ještě ne :-(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Nove kary zdarma k vyroci ukonceni year 1 … uz jde koupit i season pass k year 2 … a samosebou season 4 ktera ukoncuje year 1 ;) asi se to takhle vozit nema :))


    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Mmm … nedopadlo to ale vyjel jsem skoro nahoru :))

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Season 4 18.may
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Hrál jsem poslední asi 18 a tam jsem na to nenarazil... Ale asi to budeš vědět...
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: Farming Simulator?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOM_HOST: Snad první modovatelna hra o který na ps slyším... 😀
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    A bude se delat i V3Ska :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: Jj … staci do modu zadat email potvrdit ho a browzdat ;)
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: to jde dostat do ps4?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOM_HOST: Ahhh
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    ty jeřáby jsou úplně na pytel, s těma vždycky víc problémů vytvořím, než vyřeším
    FORREST
    FORREST --- ---
    TOM_HOST: Já to dělám tak, že většinou ty přívěsy nechávám kde jsou, pokud je vyloženě nepotřebuji operativně přemístit (kvůli zakázce, doplnění paliva, ..).
    A když končím danou mapu (vše prozkoumáno, hotové questy, contracty, ...), tak si udělám čistku mapy a ty zbývající přívěsy posbírám a prodám.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FORREST: Moje jedine dva ... a gumy nejlepsi co mi dovoli level ale jsou to Ocka nefungujou spatne ...

    V tom lomu kdyz jsem byl poprve tak jsem sebou vzal ten prives co tam byl (delam to tak kvuli prachum) po ceste z lomu z toho vypadly ty kontejnery takze to bez nich slo prodat a ja netusil ze to je k zakazce ... kdyz prisla zakazka tak jsem se prasknul do cela ... vzal jsem royal s ramenem ze to odvezu na 2x ... on ten royal je super vyjede kde co ale neni moc stabilni no takova uzka koza ... tak ten jeden jsem vzal a nahore u vyjezdu to polozil ... international mam v zaloze tak tam s nim jedu po ceste koupim ten naves ze to pak odvezu najednou ... no pokracovat nebudu ... nakonec jsem to dovez ale obe jsem polozil jeste jednou :)) 2h jednu zakazku za par supu ... uz ty privesy po ceste neprodavam :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam