• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    YGGDRASSIL: Jasně nahoď, a spoilerů bych se nebál. Hra je už dlouho na trhu.
    YGGDRASSIL
    YGGDRASSIL --- ---
    Udelal jsem si prakticky srovnavaci testy, jak jezdi ktera masina v ruznejch podminkach, protoze mi v praxi uplne nesedelo, co se pise po netu. Klidne to sem nahazim, kdyz uz to je udelany, ale nevim, jestli to nahodou neni spoiler:) Je to pro nekoho zajimavy?
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Jestli je nějaká oblast fakt povedená, tak je to Wisconsin. Krásnýá krajina, která není plná depresivních lokací jako Taymyr, ani plná ledu jako Kola, a mise jsou míň grindy než na Yukonu.
    Amur jsem teda ještě nezkoušel.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    S kolegou jsme si rekli ze dost bylo snowrunneru .. ze uz jako ceho je moc toho je prilis … a tak jsme zapli gta … a vzali jsme si dva nakladaky s korbou a jeli do hor



    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Double decker, překvapivě stabilní a první zkouška Azova. To auto je fakt na autopilot.

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOM_HOST: potreboval jsem 2x4 (oversized cargo).
    Nakonec jsem to rozpohyboval
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LEFTY: Neni lepsi twinsteer s kratsim privesem?
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Osmickovej naves není úplně obratnej.

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LEFTY: On neni … on me ma rad :))) ale je pravda ze dostat se k nemu me stalo trochu kurvovani

    Btw na pc maji i hc mod … bez awd bez diffu za benzin se plati apod … maa gooo riii :))
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BATY: nebuď nepříjemnej, získat tatarina není sranda :-) A nejde za něj dát přívěs. A nejde zvednout jeřábem ani vysokozdvihem :-)

    Jinak za mě je nejlepší scout ANK :-) akorát škoda, že mu nejde dát nezáívislej naviják. Žeru na tom rychlej záběr a akceleraci a sání a výfuk vysoko by default.
    Několikrát jsem s ním něco někam dovezl a pak si říkám - ještě plná nádrž, co teď? A vyšplhal se třeba na dvě watchtowers, sebral nějakej těžko dostupnej upgrade... akorát na vyšším pérování se teda rád kutálí.
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: se zapřáhnutym 20 tunovým náklaďákem :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    BATY: Zas je to jenom scout … neupgradovatelny … ale na tahani a do nepristupnych mist je to super :) jsou na aljasce mista kde zapadnu se vsim … a tohle tam radi nahoru :))
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: cheater...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tatar je doma!! Sileny stroj


    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Btw v year2 bude ofiko tatra 813
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOMBRIDER: Bylo toho snehu letos dost pravda … a radsi bych skocil rovnou do taymyru pac tady nezridka fakt vzyvam bohy ale nevzdam se! :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LEFTY: Jj
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FORREST: Hlavně bych to mohl po dlouhé době zapnout. A podívat se co je nového. :)
    FORREST
    FORREST --- ---
    TOMBRIDER: Tak to se netěš do Kola Peninsula. Tam jsem začal na ten lehký sníh a viditelné cesty na Aljašce hodně s láskou vzpomínat...
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOM_HOST: to je Aljaška?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam