• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    tak zbylý 2/3 byly piece of cake, naviják ftw. Btw furt jsem měl tendenci mačkat shift pro nitro, hrál jsem teď hodně flatout .)

    A když beru task, tak např (viz sshot) jak zjistim, kde seženu Concrete Slab? U Service parts mi to při poklikání najede nad lokaci, u concrete slab ale nic. Znamená to že musim jeho lokaci nejdřív objevit?

    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    nj, tak to vypada ze ne. Kazdopadne to vypada ze se u toho zaseknu, i pres obcasny fuckup (jako kdyz mi ted autosavnul tesne po prevraceni na bok) me to furt nutka spoustet, i kdyz pak hraju treba jen pul hodky (nez se zas nekde hryznu:)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MELDA: dáváte coop? to může bejt zajímavý, ale jsem hrozná lama, tak zatim se nikam přisírat nebudu.

    Jinak koukám že hra umí dát zabrat, vzal jsem jeden z nejlevnějších kontraktů, crcám se s tim snad hodinu a jsem sotva v 1/3.
    Btw jaký je rozdíl mezi Contracts a Tasks? Tasky jsou něco jako main line a kontrakty vedlejšáky kvůli penězům a expům?
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MELDA: My co nám cuka voko při první prevraceni mackame tlačítko PS a poslední savé 😂
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: Pak potupne zmacknu vratitvtruck fo garaze a vypinam to.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: A polozis ho tam taky … to udelas s dalsima dvema truckama a pak kopes kolem sebe :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    SAYUZ: Jojo.. :-) Nejvic, kdyz ten jerab spatne vypatkujes a on se ti prevrati na tu stejnou hromadu :-)

    Kluci by ti mohli vypravet, kdyz me vyprostovali v jedne zatacce. To byla akce jak z National Geographic na zledovatele silnici 😀
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MELDA: Ten zen ti dodá 5 náklaďáku po cestě jako zvedač nebo cisterna 💁‍♂️
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MELDA: mě víc hněte, když něco někam musím vézt víckrát. To samozřejmě jedu podruhé rychleji a tím spíš to dodrbu.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: No nezacinas od znova, pokud mas tak dobry, vyprostovaci nakladak kterym tam dojedes a pak jestevsilnej jerab, kterym to nalozis 😀 Vsak poznas to poznas 😀
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MELDA: Jakože začínáš uplně odznova? Jestli jo, tak musim pořídit nějakou bytelnější klávesnici a plexisklo před monitor
    LEFTY: možná jak se člověk musí skorofurt soustředit, aby někam nevjel, tak nemá čas řešit svůj stres. Taková mandala pro chlapy :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    LEFTY: Jojo, nejvetsi zen clovek zaziva, kdyz pres dve mapy veze soupravu, kterou tesne pred cilem otoci na bok 😀
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SYNTAX_TERROR: hele, taky nejsem trpelivej, ale SR má pro mě nějaký zenove relaxační kouzlo.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: Ten vyfuk obcas nejaky vliv ma. Na spotrebu, vykon motoru. Ale stinitko rafky..to je jen estetika. Sani vzduchu ma vliv na brodivost a gumy, tak ty maji vliv na vsechno 😀
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    SYNTAX_TERROR: Pouze fancy shit 😁 ale máš pocit že sis to udělal sám 😂
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    nj, už vidim ty možnosti customizace, to se nedá srovnávat. Když koupim stínítko proti slunci, výfuk, ráfky apod - má to nějakej real dopad na fyziku, nebo je to jen fancy shit?
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Zatim dobrý, ale jsem teda teprv na začátku, takže předpokládám že to brzo přijde. Mám trochu trénink (a trochu mi to připomíná) když jsem trackama jezdil sem a tam přes kopce v Altis Life. Taky to jelo pomalu a trvalo dostat se z A do B. Ale blátíčko (a asi X dalších mechanik, který teprve objevuju) tam nebyly, i když bláto se mi zatím daří v SR objíždět. Což předpokládám nepotvrá věčně :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: No, tak zrovna zelezna trpelivost se k tehle hre hodi 😀
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SYNTAX_TERROR: Bude te to strasne ale STRASNE srat :)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    Tak jsem taky konečně podlehl a koupil si pod strom svůj první runner (snow). Tak snad mě to akorát nebude srát, protože nejsem zrovna trpělivej typ :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam