• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LOJZEEPoznej předmět. .. .
    BOAR
    BOAR --- ---
    KOC256: Natacky
    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KOC256: karimatka
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOAR
    BOAR --- ---
    KOC256: ano

    KOC256
    KOC256 --- ---
    BOAR:
    žebrování chladiče?
    BOAR
    BOAR --- ---
    BOAR: hint: ma to co delat s IT,
    BOAR
    BOAR --- ---
    BOAR
    BOAR --- ---
    KEVIN00: Nechapu te, nenapises ani "ano, je to ono" ani "Ne, neni to ono", ale "tvuj tip je prilis obecny" tak jsem to opravil, aby nebyl obecny.
    Na to opet misto ANO/NE, napises, ze nesmim hadat. takze "ostatni". Tak nejak z toho vyplyvalo, ze jsem to uhadl, takze z toho bylo neco jako "Vsichni vime, co to je, ale musi to nekdo napsat.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Mě je to ve své podstatě úplně jedno, myslel jsem spíše na ostatní hádající.

    BOAR: Můžeš zadávat, honimíre ;)

    HW03
    BOAR
    BOAR --- ---
    KOC256: tak ja chapu, ze mlzi, protoze jsem nazacatku myslel, ze to je tiskarna(scanner, multifunkce), a kdyz mi rekl, ze je to prilis obecne, ta jsem se trochu dovtipil, a odhadl jsem barcode scanner.

    • Hádající smí v rámci jedné nápovědy hádat znovu i po svém vlastním pokusu v případě, že byl jeho poslední tip špatný (potvrzeno zadávajícím) a hádat smí nejdříve 2 hodiny od svého předešlého pokusu. Počet kontinuálních pokusů jednoho hráče v rámci jedné nápovědy není omezen.
    tak tedy po 2 hodinach rikam znova

    barcode scanner.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEVIN00:
    Já to vnímám tak, že jsi mu rekl, že to musí konkretizovat. Coz udelal :-). A myslim ze by to mohlo byt i spravne...
    BOAR
    BOAR --- ---
    KEVIN00: tak si mi neodpovedel, rekl jsi, ze moje odpoved neni specificka, tak jsem svoji odpoved ukonkretizoval.
    ale klidne pockam, az to nekdo zopakuje a bude zadavat, nebo az nekdo zkusi neco jineho. :-)

    m.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BOAR: Hádající má vždy dva pokusy s tím, že mezi pokusy musí být alespoň jeden pokus cizí. Po každé obrázkové nebo slovní nápovědě má další dva.
    BOAR
    BOAR --- ---
    KEVIN00: Mno puvodne jsem mel na mysli tiskarnu/scanner ktera stoji na stole, ale ted mi to prijde spis jako

    barcodescanner
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    BOAR: To je hodně obecná odpověď a s dost velkým rozptylem
    BOAR
    BOAR --- ---
    KEVIN00: tiskarna/scanner ?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    SHMADE: Myš to není :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    KEVIN00: Myš?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    HW01
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    KOC256: Už jdu na to, omlouvám se, tak dlouho jsem si včera říkal, že mám zadat, až jsem zapomněl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam