• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    rozbalit záhlaví
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    tenkrat v japonsku :)



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY: dobre chyceno!
    me se povedla tahle abstrakce :))

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NAGASAWA: Vidim to stejne, konec me trosku otravil snahu dat plat :(
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    budiz mi toto odmenou! ;))



    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: diky! to rad ctu! presne jak pises!
    120! 8. kapitola! ty vogo tak ty tam zahucis tak na 200! ;)) Sojimaru hadr! :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: Jop mám to stejně. Klasická Yakuza skončila šestkou. Teď hrajeme fanservis. Sice špičkovej, produkčně extrémně perfektní, ale fanservis a novou IP. Bavím se výborně, ale stará “poctivá” Yakuza skončila s Nagoshim. S tím jsem do toho teď vlastně i šel. Každopádně osmá kapitola a 120 hodin. Luxuju to svědomitě.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    sejv ukazuje 96h51m. jako este tam je co delat na dalsich dvacet hodin. dukazem u me budiz, ze sem treba az ve finalni kapitole vcera narazil v Ijincho na Can Quest! :D tak sem jeste sesbiral par plechovek, nez sem se sel bit do finale! :))
    bylo to super, ale stary Yakuzy (0,1,2,3,4,5,6) sou za me peak. tohle uz je takovy moderni neco, co se asi blizi vic ty Persone nebo nevim. sem rad, ze toe za mnou. RGG studio odvedlo skvelou praci. ze me to upe nesedlo, je muj problem. jediny, co by se jim asi mohlo vytknout je to NG+ za prachy, ale kdo dneska nerejzuje...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    uaaah!

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH: Mňam do Michi
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    z twiterru RGG :))

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Stastnou cestu kolegovi :)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :)) Bun-chan!

    GEE
    GEE --- ---
    DEEFHA: jojo,powerbanku jsme řešili a ma novějšího OLEDa,tak ten snad chvíli vydrží
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    GEE: Pokud to má do letadla, tak bez masivní powerbanky nedá ani třetinu cesty :-)
    GEE
    GEE --- ---
    Kolega pozitri odlita do Japonska a koupil si na cestu Steamdeck...inu nedalo mi to - dostal na cestu Yakuza 0.

    Snad se vrati jako dalsi kyodai.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY: ;))

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam