• úvod
 • témata
 • události
 • tržiště
 • diskuze
 • nástěnka
 • přihlásit
  registrace
  Ztracené heslo?
  NJALPOTUS
  President Of The United States v současnosti. Osobnost, úřad, vliv doma i ve světě, člověk ve středu dění.

  rozbalit záhlaví
  NJAL
  NJAL --- ---
  Republican senators are demanding the Biden Justice Department make clear that it will not interfere with school board meetings or threaten to use federal authorities to deter parents’ free speech.

  All 11 Republicans on the Senate Judiciary Committee told Attorney General Merrick B. Garland in a letter Thursday that they are concerned about the “appearance” of the Justice Department “policing the speech of citizens and concerned parents.”

  “We urge you to make very clear to the American public that the Department of Justice will not interfere with the rights of parents to come before school boards and speak with educators about their concerns, whether regarding coronavirus-related measures, the teaching of critical race theory in schools, sexually explicit books in schools, or any other topic,” the senators wrote.


  GOP lawmakers concerned Biden DOJ appears to be 'policing' parents' free speech - Washington Times
  https://www.washingtontimes.com/news/2021/oct/7/gop-lawmakers-concerned-biden-doj-appears-be-polic/

  'Parents Across This Country Are Going To Be Stunned': Hawley Rips Deputy AG Over School Board Memo
  https://www.youtube.com/watch?v=HDSygQM6b9o
  NJAL
  NJAL --- ---
  'F*** Joe Biden' Chant Breaks Out at New York Jets NFL Game
  https://www.newsweek.com/f-joe-biden-chant-breaks-out-new-york-jets-nfl-game-1635185
  NJAL
  NJAL --- ---
  Joe Biden Booed by Fans at Congressional Baseball Game
  https://www.newsweek.com/joe-biden-booed-fans-congressional-baseball-game-1634229
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: alárm, někdo, kdo vystudoval v SSSR obdržel Leninovo stipendium, jak se to mohlo stát? Navíc s nemyslí, že Murica je no.1 ve všem, ještě to trapně podpoří nějakejma důkazama, to bude nějakej kryptokomunista!
  NJAL
  NJAL --- ---
  Комрадс, вы шел дистрой зе Вольстрит файнелы! :-)

  Biden’s pick to regulate national banks received ‘Lenin’ award, praised USSR for gender equality | Fox News
  https://www.foxnews.com/politics/bidens-pick-regulate-national-banks-lenin-award-praised-ussr-gender-equality
  NJAL
  NJAL --- ---
  o understand how the government works, look no further than the assertion by both President Joe Biden and House Speaker Nancy Pelosi that the Democrats' plan to spend $3.5 trillion over the next ten years will "cost zero dollars."

  The claim lit up social media with the predictable jokes—and widespread puzzlement. How could $3.5 trillion in new spending actually not cost anything?


  The Tortured Logic that Lets Joe Biden, Nancy Pelosi Say a $3.5 Trillion Bill Will 'Cost Zero Dollars'
  https://www.newsweek.com/tortured-logic-that-lets-joe-biden-nancy-pelosi-say-35-trillion-bill-will-cost-zero-dollars-1634505
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Hele nema to cenu. Ja pred par lety zkousel v jinem mem klubiku diskutovat rozumne, ale to z meho pohledu proste s druhou stranou nebylo mozne.

  HONZA09: Jak jako jasnej, jasnej, ze mam nejaky bias? To ma kazdy, kdo nema opravdu funkcni cerveny telefon k Nadprirozenu (pouhy jednoslovni nazev pro zdroj objektivni pravdy). A to je prave to, ja si nehraju na objektivniho, jako moje oponentstvo, treba to, co do mojich klubiku tak rado pise.
  HONZA09
  HONZA09 --- ---
  NJAL: Mě přijde vtipný, že nejvíc o biasu mluvíš Ty a při tom jsi úplně jasnej a ten svůj bias ani nijak netajíš. Možná proto rád píšu do tvých klubíků.
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: opět, naprosto si nestěžuju na to co říkáš, jenom to nezvládám dekódovat. To neměl bejt žádnej štulec do zad názorovýho oponenta ale povzdech nad tím, že se nám rozpojily verze češtiny/myšlení natolik, že pro mě začínáš bejt místama dost nesrozumitelnej. Prostě ti nerozumím, co se snažíš sdělit. Chytám se jenom ve chvílích, kdy jsem na tvý odkazy narazil někde jinde předem a strávil dost času jejich studiem na to, abych tušil, kam tvý poznámky směřujou, bez toho je to většinou jenom čistě dadaistickej shluk písmen. Není to o souhlasu, ale o formě. Dává ti smysl, co se ti snažím sdělit, nebo je to oboustranej problém?
  NJAL
  NJAL --- ---
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Odsud to take vypada dost tragicky, z meho pohledu reagujes furt stejne, cely leta, jen ted si jeste stezujes na "uroven".
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL: to opravdu ne. Důvod, proč jsem reagoval na tebe, a ne na tvý souvěrce vždycky byl, že si jako jeden z mála z vaší skupiny byl schopnej mluvit stylem, kterej (mi) dával smysl. Už moc nedáváš, víc v tom sdělení nehledej.
  NJAL
  NJAL --- ---
  Tak hlavne skvadra nehodla psat nejak vic nikam, kde to neni jejich vlastni onlybans. Protoze to by prece neslo, aby se k vecem, ktere daj nyni hodnotit s biasem a snad nejak objektivnejc je zhodnoti az historie s odstupem, mohl vyjadrovat nekdo jinej s opacnym biasem. Skvadra totiz bias vubec, ale vuuubec nema.
  SUMAC
  SUMAC --- ---
  OMNIHASH: a tys cekal neco svetoborneho kdyz se njal zalozit tento klubik?
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: V klidu. Ctu skvadru ala Omnihash uz nejaky patek, takze vim, ze jedine komunikacni neselhani by bylo hlasat totez, co hlasa skvadra.
  OMNIHASH
  OMNIHASH --- ---
  NJAL:hele, tohle jsou tvý poslední příspěvky do diskuze, jestli ses tu snažil něco sdělit, tak to fakt nevychází. Jestli je to nějaká pokročilá forma metadiskuze, nebo jsem jenom moc mimo místní rabbithole netuším, každopádně selháváš na základní komunikační úrovni.

  Thank you, thank you, thank you :-)
  dřeň dřenitty dřeň dřeň dřeň
  Od pana buthernipples je tohle opravdu vyzivny :-)
  Legacy MSM a chlapcum ze Silikunda Valley muzete bez obav verit :-)
  NJAL
  NJAL --- ---
  Thank you, thank you, thank you :-)

  Biden aide cuts off Boris Johnson mid-sentence & shouts at confused media to leave in awkward chaos
  https://www.youtube.com/watch?v=6VuDaBQS_nU
  NJAL
  NJAL --- ---
  dřeň dřenitty dřeň dřeň dřeň

  Gutfeld: Politico confirms Hunter Biden laptop emails
  https://www.youtube.com/watch?v=rkKLxDg4f0Q
  NJAL
  NJAL --- ---
  OMNIHASH: Od pana buthernipples je tohle opravdu vyzivny :-)