• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALVATORStormworks: Build and Rescue
    Všechno o hře - tipy, triky, rady, faily... https://store.steampowered.com/app/573090/Stormworks_Build_and_Rescue/
    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Měl sem nedávno dovolenou a zbyl i čas na to postavit pár dalších vlaků.

    DOOMER
    DOOMER --- ---
    Přiznám se, že jsem to už dlouhou dobu nehrál, takže nemám, ale ty vlaky jsou lákavý :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: Co ty, máš něco zajímavýho?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Občas nechápu, že se v tom sám vyznám.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Bohužel na to fakt nemám tolik času, kolik bych chtěl, ale nedávno sem postřeh, že v některým updatu opravili velký kola pro parní lokomotivu, tak sem toho využil a postavil si mašinku. I s vozama.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak po dlooouhý době zas něco novýho.


    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: Tak se těším, až je ukážeš :-)
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    ¨To je hustý, zatím teda design až tak neřeším a učím se funkčnost, ale už mám v hlavě pár projektů. :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A menší úprava jedný starší věci

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Přece jen sem si vzpomněl, že sem něco stihnul, než se nám to narodilo. Jen to neni úplně hotová věc. Nedařilo se mi vytvořit torpédo, který by nešlo ke dnu jako kámen a který maj bej na spodní palubě a taky interiér neni dodělanej až na základní nutnosti.


    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Aha, a jí si říkal, kde je sandbox, až teď jsem ho našel po podrobném prohledání menu :D :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: Tak v takovým případě bych asi doporučil spíš sandbox mód ;)
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Tak zatím to objevuju a používám ty jednodušší věci, jediné, co mi chybí jsou prachy na větší projekty a na větší workshopy :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DOOMER: A já tiše závidím, protože máme doma mimino a já na to vůbec nemám čas, proto sem taky už dlouho nic nepostoval.
    Ale kdybys potřeboval píchnout, tak řekni :-)
    DOOMER
    DOOMER --- ---
    SALVATOR: Tak už jsem si to taky pořídil, konečně. A trochu tě proklínám, bo za 3 dny mám nahráno 28 hodin. (Jsem v izolaci) Ale je to super, akorát trochu overwhelming :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tak sem se zas po nějaký době k něčemu dostal :). Taky sem poladil automatickou převodovku, takže řadí plynulejc.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Achjo. Tak vyšel novej velkej update, sou tam parní stroje a atomový reaktory a já mám novou práci a nemám na to vůbec čas :/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Tohle byl trošku oříšek, ale nakonec se podařilo.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    :D



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam