• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    NYX:

    >>odstraneni access rights nekolika id z diskuse se do changelogu nepropsaly vubec (priv i public)
    mam verejnou nebo privatni diskusi, kam vlezu do rights, kde mam napr 10 lidi s ruznymi rights, jednoho nebo vice z nich smazu z práv, ale neukaze se to v admin logu

    >>neni videt seznam DI
    people > settings > reverse ignore nebo ignore in discussions - seznam je prazdny, ale na ostrem nyxu tam mam X lidi

    novy:
    kdyz v people > settings > reverse ignore najdu ve formulari nejake username > edit relationship, tak se mi otevre form, po zakliknuti reverse ignore se
    a) pod checkboxem reverse ignore ukaze text "Double ignore help" - nechapu
    b) kdyz se pokusim form ulozit, tak mi to zahlasi "You have reached limit on double ignore"
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Já mám v cizí veřejný diskuzi v záložce Práva u jednotlivých lidí na konci řádku ikonku "Smazat", můžu na to kliknout, dostanu dotaz, jestli to chci opravdu smazat, potvrdím a pak teprve dostanu hlášku, že nemám právo mazat práva. V produkci ta ikonka vůbec není.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Nevím zda je to dobře, ale v klubu kde mám RO si mohu mazat své příspěvky. Na ostrém asi nikde RO nemám, takže nevyzkouším :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    prichozi posta se na tabletu shovava za search box


    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ty ovládací prvky na celou šířku jsou fakt hrozné :(

    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX:

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Změnil bych na "Žádost o novou diskuzi založena."

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Chyby při zakládání...
    Mám v češtině, pak typo, a dole entity, ...

    KOC256
    KOC256 --- ---
    Založení nové diskuze jsem snad 3 minuty hledal. na širokých monitorech je nepředvídatelné...



    KOC256
    KOC256 --- ---
    Ve starém nyxu mám vlastní custom CSS. To nebude podporováno?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:

    Toto se mi třeba líbí mnohem více i když pořád to má ještě jisté rezervy... ;-)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Toto je taky zvýrazněno jako použité. Líbí se mi více osobně... není to tak násilné...

    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Cervena je proste univerzalni zvyraznovaci barva...mit dve ruzne nevim, jestli je dobry napad.
    NYX
    NYX --- ---
    ok, opravim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: to se tyka jen sekce posledni. ta ikonka se ukazuje i jinde? to kdyztak opravim
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DYNK:
    to se opravovat nebude, to je spravne :) ;-)
    DYNK
    DYNK --- ---
    Nezmigrovali se mi ignorovani uzivatele. Pratele mam stejne jako na ostre verzi, ale ignorovani uplne chybi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    JINX:
    cervena ze znamka toho neco se nepovedlo/negativno
    zelená naopak neco se povedlo /pozitivno

    POkud se chceme vyhnout barvam, tak pak je udelat v ramci skinu jen nejakym odstinem nebo linkou.

    ale nedava mi z UI/UX pohledu smysl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam