• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Ktera hlaska?
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Mínusek:
    Zmizel ten bonzovaci řádek, jestli je to něco, co na nyxu nemá co dělat.
    Hláška u prémiovky je anglicky.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    V právech u diskuze jsou sražený ikonky. V chromu na androidu.


    TUILE
    TUILE --- ---
    HUSOPASKA: to se imho chova stejne jako ted.
    na last a ve vyhledavani je dulezity zachovani spoileru. ostatni formatovani je vice mene asi jedno.
    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: vim, pridam tagy na seznam tech co maji projit do toho redukovaneho zobrazeni. Last ma zustat prehledna, proto se slozitejsi html vyhazujd.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX:



    NYX
    NYX --- ---
    Divne, podle DB by to v notifikacich videt melo byt...ale proveril bych znova po dnesni migraci, tam se neco ohledne notifikaci meni.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    TILIO: taky tak.

    + maličkost: v posledních se zobrazuje příspěvek, který má v diskuzi část textu škrtnutou. To škrtnutí v poslednich není vidět (text je napsaný normálně).
    NYX
    NYX --- ---
    Pripadne mozna tu odpoved nekdo smazl? Snizovani poctu odpovedi v bookmarcich taky jeste neni funkcni.
    NYX
    NYX --- ---
    I kdyz notifikace budou implementovat ignore az po dnesni migraci...tak tim to asi nebude.
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: muzu dostat id prispevku, o ktery slo? neodpovedel ti nekdo, koho mas v ignoru?
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Na ignoraci pozvanek je specialni checkbox. Asi bych to tim DI nevynucoval.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    HUSOPASKA: jo, do vlastnich diskuzi jdou inzeraty i udalosti. Jsem myslel ze je to zamerne, ze jsou inzeraty a udalosti nove vlastne jen specialni typ diskuze.
    NYX
    NYX --- ---
    Jinak dnes vecer nejspis zas premigruji DB.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX: jo


    NYX
    NYX --- ---
    HUSOPASKA: Jako ten inzerat? To proverim.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    NYX: ono se mi to zařadilo mezi Vlastní diskuze. To je teda asi taky cajk (i když nezvyk teda).
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    vpohode, nebudem to komplikovat.
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: No je otazka, jestli v dubnu uz pojedem na novem nyxu nebo ne :) Nikam s tim nespecham nejak zasadne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    NYX: no rikal jsem si zda budou nejaka api ze bych zkusil v JS nejakej bizarek kdyz se blizi ten duben :D
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Systemove jsou prevedene ze stavajici. Custom externi podporovane nejsou, ale asi by se tam daly dostat skrz greasemonkey apod. Je tam dost striktne nastavena content security policy a nejsem si jisty, jestli ji ty extensiony v prohlizeci prebiji nebo ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam