• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: dělá mi to v:
    Chrome 88.0.4324.182 (Official Build) (64-bit)
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit)

    nenajde nic v:
    Firefox 82.0.2 (64-bit)
    Microsoft Edge 90.0.803.0 (Official Build) dev (64-bit)
    Konqueror 5.0.97 – ale tam to pro jistotu nenašeptává ani pozitivní frázi ani nehledá po enteru :(

    vše Fedora 31 mimo Edge, ten je v Ubuntu 20.04
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: tyjo, tohle se mi nejak nepovedlo vubec zreprodukovat...negativni vyraz mi nenajde vubec nic :-/
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Divná textace.

    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: 3 opravena

    Skinovat se mi to nejak zvlast nechce (stejne tak asi zatim dlabu na lokalizaci), ale dal jsem tam min barevny skin. Pokud by to nekomu jo rvalo oci, at mi tohle predela do sassu a ja tam pak nacpu nejake promenne pro barvy ze skinu.
    https://github.com/pytesNET/tail.DateTime/blob/master/less/tail.datetime-harx.less

    Predpokladam, ze tyhle veci me budou stvat casem samotneho, tak to poresim az nebudu vedet co roupama, ale zatim to beru jako nice to have.

    A ta dvojka...ja nevim, kdyz jsem to kdysi pridaval, tak me to taky stvalo...ale uprimne nevim, jak casto clovek ten cas chce nastavovat, jestli tohle vlastne neni ok. Jinak asi stejna kategorie jako skinovani. Stale tajne doufam, ze se postupne v prohlizecich objevi nativni <input type="datetime-local">
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud odešlu vyhledávání obsahující pouze negativní výraz, tedy -keyword, zobrazí se chyba "Nepodařilo se načíst příspěvky".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Pokud dám na uživateli s prémiovou verzí ve vrchním vyhledávacím políčku pouze negativní výraz, tedy -keyword, kompletace označí veškeré mezery v názvech klubů.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Na co vůbec ty hody kostkou jsou?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Neříkám, že je to špatně, jen že se to chová jinak než dřív.
    V zeleném skinu (na který nejsem zvyklý) jsem to zaškrtnutí nejprve přehlédl.
    Plus ten layout se samotným zaškrtávátkem na řádku je takový… zvláštní.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: To je spatne? Premyslim, co je zadouci chovani.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Regrese: při zadání hodu kostkou je implicitně zaškrtnutá možnost házet znovu při hodu nejvyššího čísla.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Kvůli novému designu chybí v náhledu hodu kostkou co se hází a do kdy je možno hlasovat.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Kvůli novému designu chybí v náhledu ankety do kdy je možno hlasovat.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Při předání diskuze jinému ID se z jeho pohledu:

    1. diskuze neobjeví v seznamu vlastní diskuse
    2. místo placeholderu "majitel" z původní verze nyxu je v záhlaví diskuze tlačítko sledovat, které je potřeba použít, aby se do sledovaných dostala
    3. tlačítko sledovat se změní na nesledovat, které ale při použití pouze zahlásí "Nemůžete nesledovat vlastní diskuzi".
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: To je hlaska z prohlizece, tu neposila nyx.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Diskuze – nastavení – nastavení majitele: pokud do pole věnovat napíšu nesmysly, vyskočí anglická hláška "Please match the requested format" i pokud je jazyk čeština.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    1) Kalendar pro vyber data/casu pri vytvareni ankety neni oskinovany.
    2) Kdyz kliknu na datum, tak se pouzije datum s casem 00:00. Pokud chci cas zmenit, tak musim znovu otevrit popup s kalendarem a cas upravit.
    3) Kdyz anketu s nastavenym casem ulozim, tak se zobrazuje jen datum, ale ne cas, kdy budou videt vysledky ci anketa uzavrena.



    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Diskuze – nastavení – nastavení majitele: do pole věnovat lze napsat původního majitele a proběhne celé kolečko věnování přes poštu.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Ano, to bylo ze dvou tabů. Ano, snažím se to rozbít. Nikdy jsem nebyl tester, ale myslím, že tu práci zastanu. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Tohle bylo pres vic tabu? Obecne se asi moc nehrnu do lepsiho UX pro lidi, co se to snazi zamerne rozbit, takze ty absurdni pocty odpovedi, opakovane hlasy apod klidne odbydu obecnou chybou. Na zbytek mrknu, diky
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: Snad to projde nejakou korekturou jeste, limitu sve czenglish jsem si vedom :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam