• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: Firefox OK, u ostatních při kliknutí nikoliv na Hodit, ale na tu část vpravo se specifikací hodu.

    Chrome 88.0.4324.182 (Official Build) (64-bit) Fedora 31
    Vivaldi 3.6.2165.40 (Stable channel) (64-bit) Fedora 31
    Microsoft Edge 90.0.803.0 (Official Build) dev (64-bit) Ubuntu 20.04
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Jaky prohlizec? Ve firefoxu mi to disablovani klik blokuje.
    HUSOPASKA
    HUSOPASKA --- ---
    Anketa: když povolim víc hlasů, než je odpovědí, dostanu hlášku: "nemůžete povolit více odpovědí než je otázek"

    Imo přesnější by bylo "nemůžete povolit více hlasů než je odpovědí"
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Zároveň ta událost byla nabídnuta jako diskuze (zpráva do posty). Když to Silwen přijala, dostala znova hlášku "nejde o diskuzi"



    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    NYX: nejde o diskuzi


    NYX
    NYX --- ---
    KOTENCE: muzu dosta presne zneni te hlasky?
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Sražený ikonky v komentářích na cizím profilu. V chromu na androidu.


    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Zakládání události: založim, uložím. Událost založena a pod (pořád vyplněným) formulářem je možnost Nastavení majitele - věnovat. Když někoho výplnim a odešlu, dostanu hlášku, že toto není diskuze.


    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Při náhledu na hod kostkou lze stisknout zašedlé tlačítko Hodit a zobrazí se chyba "Nepodařilo se hodit kostkou".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    KOMPAS: V hodu kostkou to kupodivu projde, ale možná by stálo za to ta vstupní pole omezit délkou. ^_^
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Chyba 422 při pokusu o náhled nebo odeslání ankety s polem otázka obsahujícím alespoň 102285 znaků "a".

    Tatáž chyba pro pole instrukce.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Regrese: Lze vytvořit anketu s prázdnou otázkou, dříve byla chyba "Musíte zadat anketní otázku".
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Při přijímání soukromé diskuse https://alpha.nyx.cz/discussion/270262 uživatelem KOMPAS_TEST kliknutím na odkaz v mailu vyskočila chyba "Nepodařilo se přijmout vlastnictví diskuze".

    Diskuze zůstala původnímu majiteli KOMPAS. V nastavení diskuze v položce věnovat je stále uvedeno KOMPAS_TEST
    s poznámkou "Nyní se čeká než uživatel přijme diskuzi".

    Přitom KOMPAS_TEST do diskuse vidí (ač je myslím skoukromá), může upravovat název a práva.

    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    Ve větě "Můžete pozvat své přátele..", kterou při založení diskuze posílá TORI jsou na konci dvě tečky, jedna je součástí odkazu.
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Ale vyrobil, tak jsem rovnou podekoval i tobe :-)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: To já si tak hraju, ale tohle jsem ještě nehlásil.
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA + KOMPAS: diky, tohle byl dobry fuckup :-D
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: Jo, tak zjevna tam jde procpat html. Zajimave...jdu zjistit, kde mam chybku.
    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    NYX: neni, i ten formular jde pouzit, ale kdyz ho vyplnim a odeslu, tak dostanu "403 - Snažíte se o něco, na co nemáte právo ¯\_(ツ)_/¯".
    HUSOPASKA tam tez komentovala ze ma jiny skin - https://alpha.nyx.cz/discussion/270261/id/53390477
    NYX
    NYX --- ---
    Nebo ze by tam slo nacpat surove html a proslo? :)
    NYX
    NYX --- ---
    THESTOUPA: Neni to tam jako obrazek? Ten vnitrek. Kdyz je tam KOMPAS uvedeny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam