• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NYXnyx :: nová verze - testování
    Testovací verze se nachází zde: https://alpha.nyx.cz/

    Bugy si eviduji na nastence
    Opravene chyby a nasazene zmeny hlasim zde: [ nyx :: nová verze - novinky ]

    Co by mi opravdu pomohlo, kdybyste důkladně otestovali:

    - Cokoliv související s ignorem a double ignorem (nepoužívám ho a DI na mě nefunguje, tj. to nemám nakoukané)
    - Události a inzeráty pokud je používáte
    - Běžné funkce tak, jak je používáte vy...už jsem byl párkát v téhle situaci a nerozbrečím se :-)

    Co nejsou chyby (seznam budu případně doplňovat):

    - Diskuze, události i inzeráty jsou namigrované do stejných tabulek za sebe, tj. v sekci poslední člověk vidí pouze inzeráty, nefungují filtry podle hodnocení apod...to se vyřeší jakmile začnou přibývat příspěvky do normálních diskuzí (ano, řadit podle času místo ID by bylo řešení, ale teď už nehodlám měnit)
    - Po udělení hlasu se může výsledné číslo změnit více než by člověk čekal (vzniká migrací během provozu, při ostré migraci to bude sedět)
    - Neodchází e-maily (tj. registrační, přeposílání z pošty, pozvánky apod...)

    A kdyz tam bude treba hodku 502 stranka, tak nejspis prave provadim novou migraci
    rozbalit záhlaví
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: To je spravne, ne?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v nově založené diskuzi je zaškrtnuto může psát v řádku přihlášení uživatelé
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: nestálo by za to to rozdělit? mám pocit, že zaškrtávátko má smysl jen v klubu, jelikož mazání zaškrtnutých je možné jen přes "vybrané smazat", zatímco koš má smysl i jinde, vidím ho například v poslední
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Ono je to provazene s moznosti mazat prispevek pres ikonku vpravo, takze se skryje oboje...ale v upominkach to je asi stejne v poradku, aspon to nebude vypadat jako ze popelnice prispevek jen vyhodi z upominek.

    Popisek asi resit nechci, musel bych ho prehazovat i v JS a to uz mi prijde jako zbytecna prace kvuli necemu takovemu :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud je příspěvek v upomínkách, nápověda tlačítka pro upomínky je stále "přidat do upomínek"
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    vlastní příspěvky v upomínkách mají asi zbytečně checkbox
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    v upomínkách se nezobrazují příspěvky z vlastních diskusí
    počet upomínek ve sledované je správný
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    poslední – příspěvky – příspěvek: překlep v nápovědě u křížku "ignorovat diskuzí"
    NYX
    NYX --- ---
    HERKULES: Naprosto minimalni...pokud nejake vetsi zmeny, tak az casem. Z toho vyraznejsiho asi jen moznost vice priloh u zprav.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    Omlouvám se, pokud to tu někdy a někde padlo. Ale s novou verzí nyxu, která se už tak blíží, budou nějaké (viditelné) změny v app pro ios? Tím, že se ptám tady myslím spíš tu ofiko. N3bo bude úplně nová?
    NYX
    NYX --- ---
    Tak jdu provest novou DB migraci :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pokud hledám výraz a v hledání zvolím možnost "diskuze (více výsledků)", dostanu se na stránku https://alpha.nyx.cz/topics/search?search=výraz, kde je přehled kategorií a vyhledaných diskuzí

    nahoře je malý formulář hledat s předvyplněným výrazem a tlačítkem hledat

    když tam dám hledat, dostanu se na stránku témata https://alpha.nyx.cz/...earch=v%C3%BDraz&search_submit=hledat&search=v%C3%BDraz&search_submit=hledat, nic není vyhledáno
    NYX
    NYX --- ---
    Tak odhadem tak 1000 matchu napric vsim (db, kod, js, css, preklady) :-D
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: také jsem měl některá slova špatně zažitá, ale naštěstí nikdy v takovémhle rozsahu :(
    NYX
    NYX --- ---
    Fuuu, tak tohle bude zle :-D Zjevne to slovo znam blbe, takze to mam spatne uplne vsude, vcetne enumu, nazvu tabulek apod...to vidim na opravu globalne a novou DB migraci dokud muzu takhle snadno, tohle nechci narovnavat prejmenovanim :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: plus v AJ je tam několikrát advertisment, má být advertisement
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: ještě přeložit "This ad is no longer active, but there are ads matching similar terms..."
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Tak dodelano, ale ted je temer vsechno neaktivni, takze to moc neni videt.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    diskuze – sledovat – Zvolte kategorii: chybná textace "Kliknutím sem ho můžete spravovat své kategorie"; také chybí tečka na konci věty (v EN verzi tečka na konci je).
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    diskuze – sledovat – Zvolte kategorii – nezařazené diskuze: je zobrazena chyba "Nepodařilo se uložit do sledovaných"
    NYX
    NYX --- ---
    Poznamenal jsem si a dodelam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam