• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KALIBANDyson sphere program
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ELECTRICKOTA: ja to zkousel kdyz bylo venku to video, ale od ty doby je leccos opatchovany, tak to klidne mohli fixnout
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KALIBAN: zkusil to někdo? Mě to podle návodu nešlo, buď jsem levej nebo to fixly...
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    KALIBAN: to je mazec, moje pokusy jsou teda na hony vzdálený týhle šílenosti :-D teď jsem pár měsíců na to nesáhl, ale rozjedu si to asi znova teď po tom velkém updatu
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    a pak tenhle totalni mindfuck
    Dyson Sphere Program | Advanced Belt Tips and Tricks
    https://youtu.be/CzsgBYplAHs


    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    Prisel novej patch, je tam mraky veci.... Nilaus je trosku magor... ale wow
    Amazing NEW MACHINES of Dyson Sphere Program | Proliferator/Advanced Miner/Geothermal Plant/Piler
    https://www.youtube.com/watch?v=G0gLzjBksPw&t=963s&ab_channel=Nilaus
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PSYCHOTEEK: ukaz nejaky screenshoty :) jestli stavis mainbus, nebo poradny spagety! :-P
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Tak už jsem začal budovat sféru, zatím mám tedy Dyson swarm ze dvou orbitů a včera se mi konečně podařilo doletět na jinou planetu, kde je silikon a titanium. Jen jsem asi trochu dojebal to, že jsem si na domovské planetě nechal ten receiver energie ze sféry, ten jsem si měl asi spíš vzít s sebou na novou planetu :D Jinak ta hra je super a hrozně dobře se to ovládá a nastavuje - když do toho člověk pronikne - jen mám čas hrát tak 1-2x týdně na pár hodin a to je dost málo, protože po každém zapnutí se musím zase znovu zorientovat ve výrobních procesech a složitější řetězce po delší době už moc nechápu :) Ale tak teď začnu prakticky odznovu na nové planetě, tak jsem zvědavý, jestli se mi podaří :)) Hlavně teď žluté kostky, už mám jen pár věcí na zkoumání bez nich :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    me napada ze se to moduje timhle
    r2modman dsp | Thunderstore - The Dyson Sphere Program Mod Database
    https://dsp.thunderstore.io/package/ebkr/r2modman_dsp/

    a mod kterej je esencialni potom kdyz to zacne rust do velkejch nesmyslu (coz zacne)
    CopyInserters | Thunderstore - The Dyson Sphere Program Mod Database
    https://dsp.thunderstore.io/package/thisisbrad/CopyInserters/
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    KALIBAN: Díky za odpověď, no tak asi dám na tebe :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PSYCHOTEEK: hodne zamakali na quality of life, takovy to ze se daji kopirovat tovarnicky i s konektorama (coz byl predtim fakt vojeb) , nicmene si myslim, ze nic zasadniho novyho co by to nejak hodne zmenilo, typu allien life se tam neobjevi a jestli tak za dlouho, takze, ja bych do toho sel :)
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Tak co, nějaké novinky? Nebo jinak, přibývá do hry obsah? Zkrátka mám si ji už koupit? :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    Jojo, je to navykove jako prase :)
    A to sem jeste neodletel z planety. Ted sem resil jak za sebe hodit dve rafinerie aby to vylo efektivni a zasekal sem se na tom asi na dve hodiny :D
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Taky si myslim ze budou max pridavat veci
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    PSYCHOTEEK: to obdivuju, ja to videl a sup... fakt je , ze to je hodne full early, moc tam toho neschazi
    PSYCHOTEEK
    PSYCHOTEEK --- ---
    Vypadá to dobře, ale počkám si na full release :)
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    REFLEX: ja se to snazim protahovat, ted jsem vymyslel bilej science, ale jeste jsem zadnej nevytvoril
    spheru uz mam nejaky 4gw , bez toho to nejde, ta hra te krapet nuti vyuzivat jeji energii, to bych musel mit tisice elektraren abych to utahl.

    ale ta sphera teda fakt trva :) tam zjistis ze cokoliv jsi mel pocit ze je dost velky, tak dost velky neni
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Takze uz stavis spheru? :D
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    AXTHEB: jo, vicemene tak nejak by se to dalo popsat, ale oproti satisfactory je to prehledny.

    plus je to fakt krasany a ten vesmir je potom celej zivej, dela to pet lidi a musim rict ze je to fakt skvely.

    jasne chybi tomu 10 let factorio vyvoje, nicmene... go for it
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    To je nějaký 3d factorio?
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    idealni vec na wallpapery

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam