• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVELINAREADING BOOKS - photos
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: Ty jo, jasně, kdo by se nechlubil;).... to jsem nevěděla, překvapuješ!

    Knihovna veliká, labyrint, myslíš, že má knihy nějak systematicky rozdělené? Asi musí mít, aby něco našel...

    K těm Tvým top knihám bych ještě přidala Wilderness od Morrisona, V melounovem cukru od Brautigena a prostě musím Cavea A uzrela oslice anděla......seznam knih, které mě nějakým způsobem ovlivnily, by byl samozřejmě delší....
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Soukroma knihovna Umberta Eca (a proste se MUSIM!!!! pochlubit, ze to byl rodinny pritel, v te knihovne jsem byl a s tim panem jsem pil v Olomouci, kousek od nadrazi kavu).

    Existovalo lepsi video, ktere nemam cas najit, kde je videt, ze vyuzil misto na knihy temer absolutne, cimz vytvoril bludiste nezanedbatelnych rozmeru.

    Musim rict, ze nektere jeho knihy mi pripadaji genialni az po mnoha letech, ale Jmeno Ruze neni jeho opus magni, spis Ostrov Zitrejsiho Dne, ale chce to mit FAKT NACTENO, pac uz se vubec neobtezoval tim, aby vysvetloval neco v narativu, a jen pouzil krasu poznani epochy, kterou si vybral (humanismus/renesance/osvicenstvi) do naprosteho maxima (maxima mundi)...

    Jestli bych mel vybrat par autoru/knih, tak to bude Bible, Souhrne vydani Ecovych textu, Bulgakovova Mistr a Marketka, Herberova Duna a postmoderni cybepunk Gibsonova Neuromancera. S tim poletim na Marz, az mi konecne nekdo proda jednosmernou letenku.

    A look inside the private library of Umberto Eco
    http://www.youtube.com/watch?v=Czc_KjWji8E
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE: parádní!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Venkovni knihovna pro deti, Indonezie

    Microlibrary Warak Kayu | FuturArc
    https://www.futurarc.com/project/microlibrary-warak-kayu/

    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    EVELINA
    EVELINA --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    I seriovi vrazi umi cist. Ted Bundy;
    Minimalne 30 vzraz zen a divek

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Sory kdyztak klicove slovo “geisha reading”

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vim, ze to neni fotka a na cerno-barevnem nyxu to nebude videt. Muze byt dobra kerka

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Chapu-li to dobre, tak Gary Cooper

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tyz pan, ale pise

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Ernest Hemingway

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Aldous Huxley

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam