úvod
témata
události
tržiště
tržiště
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
autor inzerátu
KUBOW
reference:
+11
Inzerát již není aktivní, ale našli jsme jiné inzeráty...
Město : 3 inzerát
Zelené : 1 inzerát
nabízím
2KK Zelené Město
Pronájem bytu 2+kk, 57m2 + 11m2 balkon, park. stání a sklep, Praha 9 (Zelené město)
Světlý a slunný byt v ulici V třešňovce ve klidném projektu Zeleného města postaveném v roce 2010.
Poplatky cca 4 500.- nesjou zahrnuty v ceně.
Pronájem bytu 2+kk, 57m2 + 11m2 balkon, park. stání a sklep, Praha 9 (Zelené město)
Světlý a slunný byt v ulici V třešňovce ve klidném projektu Zeleného města postaveném v roce 2010 je k pronájmu! Je ideální pro pár, ale vešli jsme se do něj i s malým dítětem, preferujeme dlouhodobý pronájem.
Byt s výměrou 57m2 má rovněž slunný balkon (11m2), sklep (3 m2) a 1 parkovací stání v garážích pod domem. V domě je výtah, byt je v 1. patře. Byt je velmi prakticky řešen – oddělené WC a komora (dostatečný úložný prostor a místo pro pračku, vysavač apod.). Na chodbě a v ložnici jsou velké vestavěné skříně a v celém bytě francouzská okna, byt je tedy velmi světlý. Orientace na jihovýchod. Velké plus jsou přátelští a klidní sousedé!
Vybavení bytu: kuchyňská linka s myčkou, mikrovlnnou troubou, indukční deskou, digestoří, troubou a lednicí s mrazákem. Možno pronajmout včetně TV, satelitu a pračky (nebudou-li mít nájemníci své). V koupelně je vana a 2 umyvadla. Na oknech jsou žaluzie. Cenu lze snížit v případě nevyužití garážového stání.
V okolí domu je hodně zeleně, celá lokalita je velmi klidná, jsou zde i dětská hřiště a pár minut chůze od domu je několik supermarketů (Kaufland, Albert, Lidl). Zastávka tramvaje Spojovací (tramvaje 1, 9 a 11 a autobusy 109, 177, 182, 183 a 195) – na Václaváku jste za 20 minut přímým spojem.
Neakceptujeme nájemníky s domácím zvířetem (nábytek v bytě je náš, ale můžeme se dohodnout dle preferencí nájemníků). V bytě můžeme rovněž zanechat rozkládací gauč, stůl a 4 židle, postel včetně matrace a nočních stolků, knihovnu, nábytek na balkon a v koupelně, vysavač atd.
Pronajímáme z důvodu stěhování do většího bytu ve stejném domě, v případě potřeby jsme tedy po ruce a vždy rádi pomůžeme. Při podpisu nájemní smlouvy požadujeme kauci ve výši 2 nájmů (bez poplatků). Poplatky zahrnují vodu, elektřinu apod., internet se platí zvlášť.
ANGIOLETTO
---
---
16:32:53 7.1.2019
LOL, 22k za nevkusně zařízenou novostavbu někde na Zeleném městě...
MALARKI
---
---
12:23:30 7.1.2019
Za 18 papouchů si radši pronajmu 2kk na Letný nebo na Vinohradech a ještě s možností zvířete.
ENDER_W
---
---
10:44:32 7.1.2019
Tech 18.000,- to je orientacni cena vcetne vseho (najemne, poplatky, energie, internet)? Jinak hezky byt, ale je to sileny, kdyz si vzpomenu jak jsem bydlel za podobny prachy v modernim 100 m byte s terasou pred par lety
<<
<
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam