• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    VOZKA: podle me ne, ale to je jedno a kdyz uz, tak osobne bych uvital radsi 2000+ hry
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    LOJZEE: Zatím to vypadá, že tady je výrazně nižší obtížnost než v tom starším klubu, jestli to tak zůstane, tak to rozdělení dává smysl podle mě.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LOJZEE: Poznej hru a nemrc
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OVERDRIVE: mne prijde, ze spis takhle se to bude chovat jako duplicitni k tomu ´poznej hru podle hlasky, popisu..´ (i kdyz tady jsou printy a tam cokoli), pac tam se jede vetsinove tenhle oldschool rezim, i kdyz nepsane.. ze pouzivas linux a ze jsi starej je mi lito, ale v tom nevidim argument. stale mi to prijde zbytecne omezujici. byt to na me, tak to k zadnemu roku neosekavam
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ERROR: Tak tak.
    ERROR
    ERROR --- ---
    OVERDRIVE: bloodnet!
    ERROR
    ERROR --- ---
    PENTAFEKTEK: pardon, mazu se
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE: Tak ja poradim, je to cyberpunk, kde hlavni hrdina ma implantat, kvuli nejake poruse v hlave, a kousne ho upir. Implantat mu da trochu casu, aby poresil “sveho pana”

    Screen, kdyz umres (prevladne v tobe upir), tak byl i na obalce Score.

    Existuji tam napriklad terroristi, kteri si rikaji Kafka Conspiracy, a chteji nahodne prohazet semantiku textu, nodum na siti se tam rika Well a muzes tam chytit virus, ktery te nuti videt augmentovanou realitu bez filtru a nejde to vypnout.

    Postava se tvori otazkami a odpovedmi.

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LOJZEE: Neni, pac ja treba od cca 2000 nehraju nic jinyho nez Linux, storage a site... a probehly tu uz 2 linky na audity “hadame hry” kde tohle neni, a a) vznikl by zbytecne duplicitni klub b) lidi jako ja, kteri 10-20 let hrali na ruznych platformach, a ted uz jsou stari a nemaj cas, tak by se nebavili.

    Limit 2000 je imho velmi dobry.
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    ERROR: ehhm, hele za prvý to není Seek n Destroy, za druhý to už bylo uhodnutý byl to Return Fire a za třetí se momentálně hádá tady hra od OVERDRIVE

    tedy zkusme tady neházet jak nás co kdy napadne a pojďme se trochu držet pravidla zadáváš když uhodneš.. jinak to bude neskutečnej mrdník
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    LOJZEE: imho se to bude pravidelně měnit, tohle je prostě jedna etapa
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    LOJZEE: Mně se to moc líbí... 2000 je přelomový rok, bude začínat nové století, tisíciletí... určitě bych nechal... sice se vůbec se nechytám a tahle:
    ERROR: pixelperfect hra se mi líbí moc...
    ERROR
    ERROR --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Proc jen do roku 2000, imo zbytecny omezeni. :(
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    muzu neco dat, kdyz je ticho?

    Hra ze ktere mam cast ikonky... jinak samozrejme pak nechavam pravo davat Napospas, az se ukaze, kdyztak... zas to snad az tak nebude bolet, ne?

    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    NAPOSPAS: ano, je to tak!
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Promiňte, objevil jsem, nečetl, a rozmrazil
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    ACCROCHE: (montezumas revange - ale mel by asi zadavat NAPOSPAS)
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    ACCROCHE: tipuju Indiana Jones :)) ale drž se pravidel.. nejdřív uhodni potom dávej
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Nevim proč, ale chci se s váma podělit o jednu ze svých prvních “superher”

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam