• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PENTAFEKTEK: No fakt netusim, ale skoro bych rekl Larry 4K HD
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    AMSTERDAM: nee... tady v tý hře bylo několik holek a tvým úkolem bylo je nějak ukecat do postele ale Playboy to není :))
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    PENTAFEKTEK: tipnu si bez naroku na nove zadani... Strip Poker? S kazdou dalsi vyhrou tam byla vic svlecena modelka?
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    tak zkusíme jestli někdo znáte tohle

    DWAY
    DWAY --- ---
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    DWAY: je to XCOM - Terror from the Deep?
    DWAY
    DWAY --- ---
    A tedy zadam at nebrzdim

    DWAY
    DWAY --- ---
    MARASAN: blackthorne
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ERROR
    ERROR --- ---
    MARASAN: jes, mas bot
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    Ahoj vsem hrajicim, ci jen ctenarum, vidim tu jen chat na tema zadani, tak se k nemu vyjadrim a zaroven vsechny chci vyzvat, aby se omezili jen na “hru” pripadne kratke komentare k hadanym hram. Nic vic.

    1. Vsechny zpochybnovace, stizniky, reptaly a otrapy, ktere tu nezajima a prisli sem stezovat, co sem jim tu nelibi, proc je zadani spatne nebo co si tu o tom mysli, vyzyvam, at si jdou po svych a neotravuji tu. Auditko ma sve zadani, je srozumitelne a cesky. Enjoy or leave.

    2. K zadani jako takovemu:
    - klub sem zalozil jako duplicitni k ostatnim dvema omylem, nenapadlo mne neco takoveho na nyxu hledat.
    - nicmene jeden klub jede prevazne nove, “moderni” hry a druhy je spis pro fajnsmekry, resici detaily.
    - tento klub budiz causal, bez bodovych zebricku, zadani at jsou klidne trivialni, pro stary fotry, co hrali v 90s. Uz tu nekolikrat zaznelo “to si musim znovu zahrat”, coz dost vystihuje smyl omezeni “do roku 2000”. Pokud se zde vyjimecne vyskytne hra z roku 2001/2002, nikoho mazat nebudu.

    3. Prosim o dodrzeni moralky “jen jedno vlakno”. Tedy zadava ten, kdo uhadl, nikdo jiny.

    4. Prosim na tento post nereagujte, je read only, nestojim tu o dalsi konverzace. Uzijte vzpominky na pubertu, nazdar.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ERROR: crusader no remorse?
    ERROR
    ERROR --- ---
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    LOJZEE: můžeš si založit identickej klub s hrama od 2000
    a ERROR by mohl nahodit něco ať se to hejbe
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    VOZKA: podle me ne, ale to je jedno a kdyz uz, tak osobne bych uvital radsi 2000+ hry
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    LOJZEE: Zatím to vypadá, že tady je výrazně nižší obtížnost než v tom starším klubu, jestli to tak zůstane, tak to rozdělení dává smysl podle mě.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LOJZEE: Poznej hru a nemrc
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    OVERDRIVE: mne prijde, ze spis takhle se to bude chovat jako duplicitni k tomu ´poznej hru podle hlasky, popisu..´ (i kdyz tady jsou printy a tam cokoli), pac tam se jede vetsinove tenhle oldschool rezim, i kdyz nepsane.. ze pouzivas linux a ze jsi starej je mi lito, ale v tom nevidim argument. stale mi to prijde zbytecne omezujici. byt to na me, tak to k zadnemu roku neosekavam
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ERROR: Tak tak.
    ERROR
    ERROR --- ---
    OVERDRIVE: bloodnet!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam