• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BE0C8369079AC80: ne ale pulka nazvu je spravne, zjevne jsi mel stejny .arj jako ja :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: jezis pardon, na pc uz 1990...
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PLOMBDENTIST: nikoliv
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    the great escape?
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    1992
    JINX
    JINX --- ---
    CUKI: Myslis tohle http://www.indieretronews.com/2016/06/agony-amiga-classic-by-psygnosis-gets.html ? Nebo nejaky old port tak jako se portoval The First Samurai z Amigy/Atari ST na MS-DOS?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    zadejte si nekdo
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DAVESADE: clovece, ale ten udaj o 4096 modu si pamatuju i ja - ve Score kolem toho tenkrat delali pekny halo
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    CUKI: Agony nemelo ofiko port na PC, z hlavy teda nevim ani o neofiko... Kdyztak mi to hod do posty, odkud to mas, zajima mne to. A s tema barvama pomalu :) - tohle bezelo na zakladni Amize, ktera umela ve hrach bezne pouzit 32 barev, s extra-half-brite az 64 - coz je pripad i Agony.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tak posledni...a posledni hint - vyslo to ponekud netradicne pod Microprose, ktera do ty doby vydavala az na ridke vyjimky (Darklands)hlavne simulatory

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    GANDHI: okynkovy UI bylo i u Harpoon II, coz bylo paradni (jen si to sem odkladam, abych nezapomnel ;-)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ok, tak co je tohle? Tahle hra mela taky svy unikum - cely ui bylo reseny oknovym systemem, takze se dal prehazet celej layout obrazovky

    CUKI
    CUKI --- ---
    GANDHI: yes
    Já jsem to našel teď náhodou, jinak to znám z Amigy. Musel to bejt asi dost oser, protože co si pamatuju je to programováno přímo v ASM68k
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    CUKI: je to Agony, ale o portu na PC jsem teda nikdy neslysel:p
    CUKI
    CUKI --- ---
    GANDHI: primárně a později port na PC :-)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    CUKI: nechci bejt stoura - ale tohle je Amiga zalezitost, ne?
    CUKI
    CUKI --- ---
    Už to tak nevypadá, ale graficky unikátní, hra která předběhla svou dobu zobrazením nepředstavitelných 4096barev najednou :-D

    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    tyvoee no!! no jasně .. Ignition..jak jsem mohl zapomenout :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam