• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    FALLENANGEL
    FALLENANGEL --- ---
    AMSTERDAM: Tu, ze ktery je ten screenshot :)
    VOY
    VOY --- ---
    AMSTERDAM: Bavime se o stealth nebo najit nejaky dobry misto, nalakat tam postupne koho slo a vsechny postrilet? ;-)
    AMSTERDAM
    AMSTERDAM --- ---
    VIXLE: !!! hod prvni kamenem, kdo jsi dohral alespon jednu Commandos misi bez navodu.
    NGR
    NGR --- ---
    ja znam tetris 2 od ffuky
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    LEFTY: nn, jsou to az 4 tetrisy pekne vedle sebe na 1 screenu. Vyslo pro windows v roce 1997, AFAIK.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MARASAN: nebude to nějakej lantetris?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PENTAFEKTEK: jj, variant tetrisu je ovsem spousta
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    půjdu na to uplně od lesa a řeknu prostě Tetris
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    tohle sme hravali na kalbach az 4 na jednom PC. Jedna podpasovka vedle druhe:

    MANDARK
    MANDARK --- ---
    MARASAN: Jo, je to Commandos 1. Dej si radsi Desperados 2. Je to Commandos v novem kabate.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VIXLE: Commandos sem zrovna bohuzel nehral, presne ten typ hry, kterej mne bavi. Mam to asi z Humble Bundle, tak snad se k tomu nekdy dokopu.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VIXLE: njaky Commandos?
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ok, tak tematicka rychlovka

    MELOP
    MELOP --- ---
    VIXLE: Hosana! Je to tak!
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    panzer elite?
    MELOP
    MELOP --- ---
    Dáme druhou a poslední nápovědu.
    Hra je z roku 1999 a psalo se o ní i v českých herních časopisech, tak jsem se o ní koneckonců dozvěděl, hlavní popularity dosáhla ovšem až o nějaké 2 - 3 roky později, po svém druhém a podstatně úspěšnějším vydání.
    Na následujícím screenshotu jsou dva z tanků, které byly na tom předchozím nakreslené ve 2D, vyvedeny ve 3D in game (neaplikoval jsem žádné mody).

    MELOP
    MELOP --- ---
    Dáme nápovědu č.1 (počáteční screenshot jsem vybral poněkud zákeřně - v žádné recenzi té hry dostupné online jsem podobný nenašel), zatímco screenshoty podobné tomuto už ano.

    MELOP
    MELOP --- ---
    Využiju příležitost a něco nahodím "z vlastních zdrojů" (ve smyslu screenshotu).

    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MARASAN: Ty jo, tohle byla super pecka hra, připadal jsem si brutálně chytrej, když jsem to dokázal bez jakýhokoliv návodu kompletně dohrát. Zvlášť takové ty levely, kdy jsi musel držet kostku v ruce, spadnout s ní o patro níž, abys jí rozštípnul jinou kostku na dva kusy atd.... to byla bomba.
    KOZINA
    KOZINA --- ---
    ACID7: jasný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam