• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    Lost Vikings
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    PLOMBDENTIST: vedle!
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Little Vikings
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    náhradní zadání, ale chci CELEJ název, ne jenom jedno slovo

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nic, byl to "Codename: ICEMAN".
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    DOCKINEZ: nene. byl tam minisimulátor jinýho armádního vehiklu. Ale je pravda, že něco z filmu top gun se v názvu objevuje :-)

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nejakej top gun? :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MARASAN: to bylo uz na ZX Spectrum:)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LEFTY: závěrečná scéna

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DOCKINEZ: nechal bych to bejt
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PALEONTOLOG: Ehm, tak zrovna na instantní otočení o 180 stupňů u DualShocku stačí stisknout oba kloboučky. A klidně 10x za sebou :D

    Hele, já námitky beru. Jako retrogamer valící hry napříč platformama mám taky nejradši klávesnici a myš.

    Ale jsou prostě klenoty, který bych na klávesce nehrál nikdy. A ano, i třeba Ocarina of Time v emulátoru čistě na klávesnici hrát jde. Ale bolí to :D Ta hra je prostě na joypad dělaná.

    A přijde mi, že MDK je taky ten případ. Ale samo bych to musel ozkoušet na sobě.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MARASAN: pružina ftw
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Jedna obskurnost od Sierry - nahoře jsem oříznul score (X of 300), protože vpravo byl název hry :-)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    LEFTY: presne tak, genialni splitscreen gameska pro dva
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MARASAN: Spy vs Spy, na Atari 800 hodin a hodin :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    OK, davam neco, co bylo uz na Atari 800 i na Atari ST, tohle by mela byt DOS verze

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MARASAN: máš recht, teď jsem to dohledal, snad se Plombdentist nebude zlobit.
    Tu hru jsem dohrál s vypětím sil s návodem v ruce.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DOCKINEZ: sorry, ale myš je myš, s kloboučkem prostě neuděláš instantních 180st dozadu a zase zpátky 3x za sebou :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PALEONTOLOG: Jo, taky jsem to ze začátku hrál pouze na klávesnici, byl to vopruz, ale dostal jsem se daleko.

    S myší to bylo o dost lepší, ale třeba přepínání munice byl furt voser. Mít tohle na joypadu na předních tlačítkách, tak jsem v klidu. A analogový kloboučky u hry typu MDK nahradí myš jako prd.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DOCKINEZ: poprvý jsme to hráli na klávesce, bizar a prdel to byla stále, pak jsme se s kámošem naučili s myší a to bylo bezva, ale dvojku jsem hrál u bejvalky na gamepadu a to bylo zas jak na klávesnici :D
    ani děckám nedovolím jezdit prstem po skle, jak se jim vlezla myš do ruky, tak okmažitě pc s myší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam