• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    SHARINGAN: Sensible Soccer?
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    poznej fotbal

    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    UNTOY: sakra, máš pravdu... já vlastně OG Pitfall nehrál, hrál jsem právě zrovna TOM BOYe, ale pak jsem časem zjistil, že to byl Taiwanskej bootleg Pitfallu a naučil jsem se tomu říkat Pitfall :) jestli se nepletu, tak jediný rozdíl byla barevná paleta a že v podzemí nechodil škorpion ale pejsek :D
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SHARINGAN: Tohle byl Tomboy. Zadej si.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SHARINGAN: tohle je remake, ktery se jmenuje jinak... dame tomu treba 30 minut jestli se nekdo trefi presne. Kdyz ne, tak ti to uznam.
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    UNTOY: ah, moje z mejch kdysi favorites na Atari 2600 .)

    Pitfall
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    poznej hru

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    UNTOY: jasne
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SCHWAB: Tunneler
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    tak to asi odjebu, co?
    Depth Dwellers : TriSoft : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive
    https://archive.org/details/DepthDwellers_1020
    Depth Dwellers


    ----
    tak jinou.
    detail, ca 30% obrazovky

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    zajímavostí této šity hry bylo (a je), že měla steregraphic mode, takže s modročervenejma brejlema z Mickey Mouse se z toho stalo pseudo3D.
    Tento vizuální zážitek se mi povedlo zopakovat až po mnoha letech a rozhodně ně díky brejlím :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    GANDHI: PC Zone claimed that the game was like a bizarre cross between Doom and Blake Stone, leaving much to be desired but having its own gentle charm. The review negatively scored the bad sound design and the flat sprites, calling them "unexciting".[3] Computer Gaming World regarded the graphics as slightly better than Wolfenstein 3D, praising the realistic sounds and gameplay but criticizing the limited save slot system
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    to vypada jak kdyby nekdo vyripoval textury z Dooma nahazel to do wolf3d enginu a doplnil prdelnima obludkama:p
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SCHWAB: Je, ale kdo to bude řešit :). Co si pamatuju, tak to bylo celkem dobrý a s dost tuhou obtížností, nebylo to zrovna vybalancovaný pro děti.
    AZRAEL
    AZRAEL --- ---
    SCHWAB: alebo toto DEEFHA: otazka je ci si chces zaspominat na stare dobre casy za 100 $ :D
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    AZRAEL: tak stáhnout si to není nelegální, mám pocit :D
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam