• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    ALCATOR: world rally fever, ale uznam
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    PLOMBDENTIST: Rally Fever?
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    název obsahuje slovo horečka
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    GREAT_R:
    Ten remaster uz brzo bude, podporuju ho roky :) - https://www.kickstarter.com/projects/1598858095/system-shock/description
    HD texturepack je taky, hoodne starej.
    Me to slo dojet i bez navodu, ruzne obtiznosti. Je to srdcovka, jak SS1 tak SS2, nevim tak 5x jsem to cely otocil? Mozna vickrat.
    Zalezi jen kolik casu tomu chcete dat, .. a ne vsechny dvere co chteji kod se musi otvirat ;).
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LOVE_DALI: grafika není problém, je surová akorát. Dneska mi spíš vadí level design a nedostatečný odvíjení příběhu. Vlastně ani nevíš, jak ten rickenbacker vypadá a podobně. A i ten protagonista je tak neosobní, až mi to není příjemný. Kdybych mu mohl vygenerovat obličej, nebo kdyby byl třeba jako Isaac neb Master chief, cítil byl se s ním líp.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    GREAT_R: Tak mě stará grafika nevadí :)
    DOCKINEZ: Jj, bylo to hardcode. Taky pamatuju - hele zombie a chcíp jsem asi 3x :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    DOCKINEZ: jo. Jelo se pořád quicksafe, quickload. A taky by to dneska už chtělo tu funkci, co ti říká, kam máš vlastně jít.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    LOVE_DALI: dneska už je to zralý na remaster. Autoři texture packů se snažili, ale ta hra by snesla skutečnej refresh.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LOVE_DALI: Já to poctivě zkoušel dvakrát (ofc bez návodu). Vždy jsem pohořel. Moc mi nesednul systém rozvoje postavy a dřív nebo později mne vykostila ekonomika hry - z respawnujících nepřátel padalo míň lootu, než kolik jsem potřeboval na lékárničky, náboje atd. Smůla, jsem postě lama.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    DOCKINEZ: Taky bych to měl někdy dojet :)
    #kecy
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    System shock 2?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Co tohle? Dávačka jakxviň

    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    DOCKINEZ: No neasi! Zadej si :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Lands of Lore 2 neasi
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KAOZZ: Pokud se do rána nikomu nepodaří uhodnout, prozraď a dej něco nového.
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    KAOZZ: Hint
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    KAOZZ: vím, ale nenapdlo mě nic vtipěnjšího
    KAOZZ
    KAOZZ --- ---
    RUDOLF: V tomhle klubu se neboduje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam