• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALCATORUHODNI PC HRU PODLE PRINTSCREENU - hry do roku 2010, pouze PC
    PRAVIDLA:
    - hry do roku 2010 včetně
    - kdo uhodne, zadává další úlohu
    - zadavatel by měl kontrolovat klub minimálně jedenkrát denně, aby se na nikoho nečekalo
    - pokud se neobjeví nové zadání do 24 hodin od uhodnutí, může KDOKOLIV přidat nové zadání.
    - Zkontrolujte si, že se název hry nevyskytuje v obrázku, který dáváte :-)
    - Obrázek můžete oříznout, případně v něm výraznou barvou zaretušovat detail, který by zadání činil příliš jednoduchým. V takovém případě ale textem upřesněte, co za zásahy jste udělali, například "Toto je výřez horní poloviny obrazovky", nebo "Všechny oranžové skvrny zakrývají protagonisty hry")

    - pokud jste si svým tipem jisti, zadávejte nové zadání rovnou, nečekejte na potvrzení, že to skutečně byl DooM :-)
    rozbalit záhlaví
    GURBON
    GURBON --- ---
    SADSOUL: dopici :D
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    GANDHI: OUTCAST? :D
    GURBON
    GURBON --- ---
    GANDHI: Die hard ( trilogy)moc si nepamatuju kterej je kterej ale tip bych 1 ?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    tak jo, kde se hralo za drsnaka v oranzovym triku?:p
    GURBON
    GURBON --- ---
    GANDHI: ano, to jsi nehral FX figtera :D
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    Pray for Death? - to mi teda prislo hodne mizerny
    GURBON
    GURBON --- ---
    PLOMBDENTIST: ano, je to jiny MK klon :) Taky to nebylo uplne blby. Snad si alespon nekdo vzpomene podle recenze, jestli to zas nikdo nehral :D
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vypada to podobne jako Way of the warrior? Ale to bylo tusim jen na 3DO, takze asi jiny Mortal Kombat klon
    GURBON
    GURBON --- ---
    nahradni zadani
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHARINGAN: a přitom tu trojku stačilo pojmenovat Goblin
    GURBON
    GURBON --- ---
    tak at to tu nehnije dozejtra, necekal jsem ze je tenhle super pinball az tak zapomenutej
    GURBON
    GURBON --- ---
    HINT PLOMBDENTIST: prvni pismeno a druhy slovo mas spravne, klidne muzes znovu
    GURBON
    GURBON --- ---
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    epic pinball?
    GURBON
    GURBON --- ---
    a protoze jsem si jistej:
    GURBON
    GURBON --- ---
    SHARINGAN: Dangerous dave in haunted mansion

    SHARINGAN: kdyz si muj prispevek prectes znovu, pochopis ze presne tak jsem to myslel :)
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    GURBON: to jsem si skoro celej život myslel taky, že to bylo Goblins, Gobliins a Gobliiins :) vskutečnosti ale jednička byla už Gobliiins, kde"iii" symbolizuje tři ovladatelné postavy, dvojka je Gobliins 2, chybějící "i" protože jeden goblin chybí a trojka je Goblins Quest 3, protože Sierra :)
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    SHARINGAN: ano je to 3, zadej si
    GURBON
    GURBON --- ---
    BIMBAS: a dle poctu postavicek je i pocet I v nazvu, takze zde SHARINGAN byla tipovana 1cka
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    ja si to myslim taky. Protoze v1. jsou 3 postavicky ve dvojce 2 a ve trojce tusim ze prave jedna. Čtyřku ve 3d už nepočítám tam jsou zase 3 ale to 3d je strašny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam