• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SM3Volná auta, volné náklady // Doprava / Přeprava / Stěhování / Vytěžování / ČR <---> Evropa //
    SM3
    SM3 --- ---
    OVERWATCH: Ale jestli chceš osobní přístup a ne nějakého Uzbeka, tak se pro Vás otočím na 2x s osobakem a do 2k se vejdeme taky :))
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    SM3: Ok, diky za info, jeste pockam jestli se nekdo neozve tady a kdyz nic jinyho nebude, tak to osefuju jinak. Prinejhorsim se kapela projede v MHD. ;o)
    SM3
    SM3 --- ---
    OVERWATCH:
    SM3: Když koukám na nejlevnejsi auto na HoppyGo, tak jsi s časem / vyzvednutim u me na min cca 3,5k aby mi dávalo smysl s tím trávit čas, uber / Bolt z letiste bude určitě do 2k.
    Za poslední dva měsíce jsme jeli několikrát na P4 kolem 600kc (dva lidi s batohama).
    SM3
    SM3 --- ---
    OVERWATCH: Já bych si mohl půjčit dodávku někde, ale ekonomicky je to nesmysl.
    Já bych vzal Bolt nebo uber, nic asi levnějšího nevymyslíš na tuhle vzdálenost.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Na stredu 3.4 okolo 13:30 shanim odvoz sedmi lidi z prazskeho letiste na Smichov, plus dve kytary a kufr. Ma tady nekdo dodavku 8+1, kdo by to zvladl? Diky.
    SM3
    SM3 --- ---
    Zítra / středa 27. 3. cca 8h Chemnitz - Praha.
    Prázdná dodávka.
    SM3
    SM3 --- ---
    18. 3. Praha - Pardubice - Reims.
    19. 3. Reims - Praha.
    Volné místo v dodávce, z Reims i dvě místa.
    SM3
    SM3 --- ---
    ELDA: Pošta
    ELDA
    ELDA --- ---
    Hledám někoho s větší dodávkou na stěhování. Musím přestěhovat do neděle po Praze fůru věcí. Nabídky do pošty pls, díky!
    SM3
    SM3 --- ---
    20. 2. cca 14h Plzeň / Bernartice - Praha - volné místo v dodávce.
    SM3
    SM3 --- ---
    Pondělí 12. 2. cca 9h Praha - Brno - volné místo v dodávce.
    HABEAL
    HABEAL --- ---
    Ahoj lidi, kamarád z něměcké Eventové firmy Cors360 firmy hledá 2 řidiče LKW. Přikládám seznam zastávek. Třeba by tomohlo být pro někoho bylo zajímávé. :)

    SM3
    SM3 --- ---
    Zítra 6. 2. Praha - Vezprém (HU) - volné místo v dodávce.
    8. 2. Zurich - Praha - volné místo v dodávce.
    SM3
    SM3 --- ---
    GHEE: Pošta
    GHEE
    GHEE --- ---
    Ahoj, Sháním někoho s dodavkou, kdo by mi byl schopný pomoci na tento vikend (kdykoliv) jde jen o postel, komodu a stůl. Ze Strašnic do Strašnic, pět minut autem.
    SM3
    SM3 --- ---
    Zítra 23. 11. 9h Praha - Litoměřice
    11h Litoměřice - Praha.
    Prázdná dodávka + 2 místa
    SM3
    SM3 --- ---
    Čtvrtek 9. 11., 8h Senica (SK) - Praha, prázdná dodávka + 2 místa.
    BUCZEG
    BUCZEG --- ---
    Ahoj, poptávám někoho s dodávkou na stěhování na sobotu 4.11. Letná - Břevnov. Věci si odnosíme, jde spíš o převoz - postel, stůl, židle, skříňky, krabice.. Kdyžtak pošta, díky.
    SNOWFLAKEREMELT
    SNOWFLAKEREMELT --- ---
    Ahoj, nejedete někdo v pátek 27.10 ráno z Prahy na Moravu? Ideálně Hranice n. M., Valašské Meziříčí. 2 místa. Případně dík za nabídku a zprávu. A.
    SM3
    SM3 --- ---
    24. 10. 10h Praha - KV.
    2 místa a prázdná dodávka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam