• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VINE01MechWarrior Online
    VINE01
    VINE01 --- ---
    WARE: ja jedu ze steamu, ale maji i instalator ke stazeni na https://mwomercs.com/ bez steamu. neni rozdil ktery pouzijes potkas se s obojima.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    WARE: steam?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ODINN: no prave.. a to je ten problem kterej s MWO mam... BT ma hodne hodne hodne vychytanyho lore
    WARE
    WARE --- ---
    Zdar, jaký MWO, kde ho stáhnout, chtěl bych si zahrát.
    ODINN
    ODINN --- ---
    MAWERICK: Mě lore nikdy moc netížil, mě se líbí dynamika a komplexita a jak se mechové střílej. Lore je pro mě jen bonus navíc.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    ODINN: ja uz ne.. det, rodinka a tak :) navic js jsem nikdy na tenhle tip her moc nebyl... a navic se mi nelibi co delaji s lorem :)
    ODINN
    ODINN --- ---
    Maverik hrajete aktivně MWO ?
    ODINN
    ODINN --- ---
    Zdá se, že se mi povedlo se úspěšně manifestoval i tady :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    VINE01: jasny :)
    ale jinak ji klido asi muzete pouzit... Zatim je tam celkm klid tak se to aspon trochu ozivi :) :D
    pokud vam nebude vadit obcasny OTcko v podobe nejakyho videjka pripadne annoucmentu
    VINE01
    VINE01 --- ---
    ahojte.
    Mawericku ja vim, videl sem, ja to nechtel drolit.. hofy konci nekdy za mesic a my tam mame klub vylozene k MWO, par lidi tam chodi a kecame, domlouvame kdy se potkame na zahrani, sdilime buildy mechu, tipy atd, ja to nechtel zahrnovat do obecneho mechovskeho klubu.. ale uvidime jak si povedem tu, casem :)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    hmmm....:)

    jednu Battletech/MW franchise diskuzi tu uz mame :)

    [Warriorovo doupe (BattleTech, MechWarrior, Mechcommander a jine)]
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam