• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINABRUNO GRÖNING - Síla, která uzdravuje, je stále tu
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    LALINA: Ahoj. Jaká je tedy tvá zkušenost prakticky? Poděl se prosím
    LALINA
    LALINA --- ---
    Proč mě tenhle člověk zaujal a proč se mu dál věnuju?
    1. Protože se mi líbí jeho "metoda" a slova, která mezi lidi vnesl, aby ti, kdo uslyší a porozumí, se mohli začít uzdravovat i bez lékařů a léčitelů.
    2. Protože po desítkách let, kdy jsem se zabývala nemocemi, jejich skutečnými příčinami a cestami, jak ty příčiny odstranit mi konečně došlo, že je tu i cesta jiná. Mnohem jednodušší. Přesto asi pro člověka naší kultury a doby možná úplně nejtěžší (?)
    3. Protože jsem konečně naplno pochopila, že k uzdravení není třeba intelektuálního pochopení a i osobnostně jsem dospěla tak, že si mohu dovolit být jednoduchá a prostá jako dítě a že to není nic špatného ani to není rezignace na rozum, ani kapitulace, ani prohra, jak by to chtělo to malé rozumářské ego klasifikovat. Pochopila jsem, že prostě jde beztrestně - a dokonce k velkému prospěchu - vypustit ze hry o zdraví suchý rozum, který furt jenom rozebírá všechny mechanismy na kolečka, takže nefungují a nechat to na srdci, na duši, prostě na jemnějších a širších sférách a nástrojích, které má člověk k dispozici.
    4. Protože jsem pochopila, že neustále se zabývat nemocemi je nemocné - že je třeba zabývat se zdravím a tím, co ho tvoří - a to mě učí a neustále připomíná Bruno
    TORI
    TORI --- ---
    Vítejte a ať se vám tu líbí.

    Můžete pozvat své přátele.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam