• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LALINABRUNO GRÖNING - Síla, která uzdravuje, je stále tu
    LALINA
    LALINA --- ---
    Bruno Gröning, Audiokniha - Dávám Vám malou životní moudrost...
    https://youtu.be/2Nlt4rMtU28
    LALINA
    LALINA --- ---
    vida, o tomto pánovi jsem nevěděla...

    PRAŽSKÝ DIVOTVORCE Bedřich Kočí – jeho život a léčení
    https://www.youtube.com/watch?v=eDg5l11UnqU
    LALINA
    LALINA --- ---
    Co potřebujeme VYLÉČIT, je náš vztah k Bohu, ne naše těla!
    https://www.youtube.com/watch?v=M-XYGsdoumg
    LALINA
    LALINA --- ---
    LALINA: Koukám že už jsi po ránu nějaký rozrušený, co to co to.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Tohle jsem s nikým rozebíral A proč vlastně se lidi raději obrací do brunovi a odevzdávají mu svoje strasti snáz než Bohu a došli jsme k tomu že prostě a zkrátka ten Bůh je pro ně moc vysoko a daleko a ještě nemají přímý kontakt Nebo možná ani nechtějí nebo dokonce věří že ho mít nemůžou osobní prostě by to třeba ani nesnesli a tak zkrátka člověk Bruno je pro ně mnohem přijatelnější varianta , A když se nabídne , že zprostředkuje tu sílu , Tak proč by toho nevyužili.
    ale fakt je, že Bruno není nejvyšší instance To je snad každému jasné.
    Každopádně za to Bruno nevyžaduje žádnou slepou víru nebo slepou poslušnost jemu, jinym lidem, ajatolahum, brahmínům, guruům, kardinálům či papežovi a podobným instancím, za což mu velký dík.
    CONTAGION
    CONTAGION --- ---
    LALINA: jo jsem je v tom rozrušení zapomněl dát za tu prdel, tak jsem je v panice doplnil nakonec
    LALINA
    LALINA --- ---
    CONTAGION: :))))) je to prdel, jo, s Brunem je sranda ;))
    LALINA
    LALINA --- ---
    CONTAGION: a ty druhý uvozovky asi patří za tu prdel, ne? ;)
    CONTAGION
    CONTAGION --- ---
    LALINA: Z hloubi svého srdce <3
    LALINA
    LALINA --- ---
    CONTAGION: Doufám, že jsi mu taky poděkoval:))))))))
    CONTAGION
    CONTAGION --- ---
    LALINA: Já jsem si dal v sobotu habanero burger a v neděli jsem seděl na záchodě a říkám: "Bruno, ať mě nepálí prdel a fakt mě nepálila."
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAMAMURA2: Copak mozky, ty jsou v cajku ale blbý je , když příroda někde ten mozek zapne jenom částečně na levou hemisferu , a tak je ta bytost omezená pouze na nějaké základní myšlenkové pochody blížící se současné umělé inteligenci. :))))
    KAMAMURA2
    KAMAMURA2 --- ---
    Přírodo, do čeho to montuješ mozky...
    LALINA
    LALINA --- ---
    Dokud ještě člověk neumí takhle povypínat svoje Ego, malé já, tak může využít prostředníky , kteří mu nějakou tu sílu předají.
    Bruno říká: jestliže ještě neumíte věřit, budu věřit za vás.
    Z toho vyplývá, že v podstatě opravdu úplně každý má k této uzdravující síle přístup.

    Otázky jsou tyto: Chce to opravdu?
    Chce být vděčný nějakému Prostředníkovi?
    Chce věřit tomu, že to vůbec existuje?
    A co když je ta nemoc nebo nepřízeň osudu potřebná k vývoji toho člověka?
    Co když je to zasloužený trest?

    Máte někdo nějaké názory?
    LALINA
    LALINA --- ---
    LALINA: právě předevčírem jsem ještě došla k tomu, že je ještě nutno doplnit o toto:

    Vzdávám se všech svých přesvědčení
    Vzdávám se všech svých pevných postojů
    Vzdávám se všech svých jistot
    Vzdávám se odporu a odpírání

    Jestlipak se ještě něco vyvrbi?
    Napadá vás ještě něco?
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    LALINA: Je to tak, žádá se. Je mi jasné že vše je jedno a totéž, ale uplně takhle přímou souvislost jsem neviděl. dík
    LALINA
    LALINA --- ---
    povšimla jsem si také faktu, že se tu objevil nějaký Bruno, skrze kterého působil ve zkratce "bůh" zrovna po druhé světové válce, kdy byli Němci zdecimovaní nejen fyzicky, ale i psychicky a možná vesměs nevěřili v boha (vždyť v jeho jménu bojovali za lepší svět, nebo ne? On jim měl být vděčný a místo toho je nechal prohrát...)
    asi by bylo hodně zajímavé slyšet třeba nějakého německého vědce, který se tímto fenoménem zabýval... myslím teď fenomén víra v Boha v Německu po 2 Ww... a do této situace se objevil Bruno, a říkal lidem "věřte v Boha a jeho sílu, Bůh je dobro. Sami s ním můžete navázat kontakt ( a s mnoha z nich navázal kontakt Bůh sám, bez ptaní a okamžitě:)
    Byl to pokrok a vzpruha, pochopit, že ne kněží, ne politici a ne vojáci jim mohou zprostředkovat kontakt s božstvím, ale oni sami se s ním můžou setkat. ONI SAMI.
    Ostatně to je i dneska ještě pro někoho nemyslitelné a nemožné:)
    LALINA
    LALINA --- ---
    NYXYN: před lety jsem chtěla nějak "studovat" reiki, asi nějaký tyn kurz, zdálo se mi, že je to energie, kterou jsem v sobě cítila, ale nevěděla jsem, jak se jmenuje, nevěděla jsem po pravdě nic:)
    Ale příbuzná, která je "nevyléčitelně" nemocná, a kvůli které jsem se to chtěla naučit, o to nejevila zájem a tak jsem do toho nešla. .A velice rychle se z toho stal velký byznys a to mě vždycky spolehlivě odradí:)
    Ona energie je v podstatě jen jedna, ale má mnoho a mnoho modifikací a frekvencí, takže v praxi je energií asi různých hodně...?
    Pokud ale vím, tak o tu energii reiki se taky žádá a přijímá se z kosmu, ne?
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    LALINA: S Brunem žádné zkušenosti nemám, jen se mi "to" opakovaně dostává do života, tak ze zkušenosti vím, že je na čase se začít zajímat.
    Z let minulých mám zážitky s Reiki, ať už jako příjemce či "poskytovatel", takže vím, že tyhle "zvláštní" věci jsou.
    LALINA
    LALINA --- ---
    Dobrá, tak začnu já s takovou drobnou srandovní věci. Když jsem byla v tom společenství Seděli jsme tam a meditovali nebo se zapojovali na tu sílu Ok, tak jsme seděli docela dlouho a já jsem v jednu chvíli věděla že až si poposedl a pustím krev do noh tak budou mravenci je to prostě tak vždycky vždycky to tak bylo a je to zkrátka důsledek toho že jsem si přeseděla nohy.
    A tu mě najednou napadlo fakt spíš čistě jen tak z hecu Řekla jsem si Hele vždyť tu Máme toho Bruna , tak jsem řekla prosím tě Bruno, já nechci ty mravence, ať mě to nebrní, Udělej prosím tě ať mě to nebrní.
    A poposedla jsem si.
    A cítila jsem, jak krev znovu proudí, cítila jsem všechny ty žíly a vlásečnice Kudy se to rozproudilo , ale brnění se nedostavilo.
    To nepříjemné bolavé hnusné brnění prostě nebylo.
    A vida , napadlo mě , možná že to brnění je jenom takový stereotyp, jen nějaké tovární nastavení , jen nějaká defaultní reakce, ale nejspíš vlastně vůbec není zákonitě nutné a ten proces znovu prokrvení tkáně se může klidně udát i bez toho brnění.
    No tak to spíš jen pro pobavení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam