• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEFotky našich biků
    Na jakých kolech si nyxáci vozí prdel aneb dávejte fotky svých xc, trail, enduro, dh, silniček, gravelů, dirtů etc..
    Ke kolu klidně připojte i příběh proč jste si koupili zrovna tohle, jak jste s ním spokojeni atd..

    Techspec nazi jako na bike-foru zásadně odmítám, nicméně vlastní iniciativě - tj. bližší info o typu, rámu a popis osazení - se meze nekladou.. ;-)
    rozbalit záhlaví
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    SAMOUT: u nového L, u starého L/XL...M je naprostý nesmysl pro tebe
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PETR_TNT: U Canyonu? Me treba taky u YT vychazi L/XL, asi maj jinou geo.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    PETR_TNT: Ja se dal do ty jejich kalkulacky, a vysku rozkroku mam jen 84 cm.
    PETR_TNT
    PETR_TNT --- ---
    SAMOUT: lol, mam o fous min a jsem na hrane L a XL
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    MADCAT: 184 cm, coz je na hrane, icmene ja mam na svoji vysku kratky nohy, takze mi vyslo M.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    SAMOUT: To je M? Mně to přijde děsně mrňavý, ale možná je to tím, že to je na 29" kolech a to trochu klame. Jak seš vysokej?
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    OCTOPUSS: Oni tomu rikaj korma spice. Mne nic jinyho stejne nezbyvalo, pac cerny M je uz vyprodany.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SAMOUT: To je skoro ještě hezčí žlutá než má Trek!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    A ze maj vyprodej, to vite?

    BATY
    BATY --- ---
    DABE: Ano ano, to je ono. Hezký, i barva podle mého gusta :)
    DABE
    DABE --- ---
    Nechci se pouštět do unahlených závěru. Nicméně po víkendovém ježdění jsem naprosto nadšený. Merit rullz;)

    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Nová sezóna je tady a tak lehký vizuální "fejslift" vidlice, od loňského podzimu i nové sedlo ERGON a konečně přechod na magneticko-vakuový FIDLOCK ekosystém v podobě držák-flaška-držák na mobil. Zbytek zůstal beze změn, snad časem ještě brzdy (4 píst DEORE na tu mojí tužku celkem stačí, ALE.. :-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    MORECUTS: Tak pak dej fotku urcite. Na kole do mesta taky vozim zachrannou brzdu. Todle je takovy sranda kolo a chci ho mit cisty.
    MORECUTS
    MORECUTS --- ---
    STILL_PRIMITIVE: Super. To samy ted planuju s Peugeotem. Jen teda ne fixu, na tu uz sem ve svym veku a nehodach srab)).
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: přísnost musi bejt.. :-)
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    PSYSBEE: Todle je jenom fixka.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    STILL_PRIMITIVE: fixka nebo jen singlspeed?
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    zajizdim zimni stavbu, F2 26/28... hodne zabavny svezeni.

    DRUMIK
    DRUMIK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam