• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Jak vzpomínáte na 17-tý listopad?
    Já si vzpomínám jak 18-tého ke mě přišel kámoš, co studoval v Praze a sdělil mi, že tam při průvodu zabili policajti studenta. Vůbec jsem netušil, jak moc se dějiny hýbou. Na zvěsti o brutalitě policajtů v Praze jsme byli zvyklí. Mysle jsem, že to konečně přehnali a budou nést důsledky. Že se režim chytne za nos a pochopí, že takhle to dál nejde. Že se systém sesype zcela mě ani nenapadlo. 19-tého jsem z nějakého důvodu (možná koronavirus :D) dostal čtyřicítky horečky a 14 dní strávil v posteli. Když jsem se pak konečně dostal ven a do školy, svět už byl úplně jiný. Na stávkovém výboru na kolejích jsme vyfasovali trikolory a jeli do města rozdávat. Tehdy jsem poprvé v životě viděl naživo jeptišky - 4 nacpané v trabantu :) Dali jsme jim stužky. Lidi byli na sebe milí a bezprostřední. Chvilku to tak vydrželo.
    JONY
    JONY --- ---
    Imricha s Tangem jsem moc nemusel, ale tenhle song je i po letech pecka :)


    DLOUHO PRYČ - ALARM TV
    https://www.youtube.com/watch?v=1cZiE_MTmP0
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    THEFLON: přesně takový jsem měl, jenom mi ho někdo po měsíci šlohnul z kočárkárny. Nestihl jsem si ho ani poznačit někde na rámu a protože jich tenkrát bylo celkem dost na sídlišti tak jsem ho už nikdy neviděl :/
    No a pak tu byl Sobi 20 a odstrojene to bylo nesmrtelne. U nas se říkalo "kdo chce hubou stormy kacet, poridi si sobi 20" :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DSTEPZ: no jo zahlid jsem zminku o mem oblibenem hellraiser..

    Hellraiser 1987 ---Best Part
    https://www.youtube.com/watch?v=2L47JwR9vDs
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ja mel sobi 20, sirokou sedacku a riditka sklopeny.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    THEFLON: ano! stříbrný!
    JONAS3: a tohle spodní s tou velkou sedačkou jsem měl taky :)
    DMAG
    DMAG --- ---
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    Jinak soupnu sem tohle skvely video, u kteryho jsem malem uronil slzicku))
    GUNSHIP - Tech Noir [Official Music Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=-nC5TBv3sfU
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    GANDHI: AXTHEB: mno chtelo by to konecne nakej time travel, pze koukam, ze ani na internetech nikdo nema v tech technickejch rozdilech jasno))
    DEEBON
    DEEBON --- ---
    já jsem team RMX a tenkrát jsem myslel že hlavní rozdíl byl, že RMX nemělo volnoběh, naopak mělo troche užší vidli a těžší převod. Děsně jsem chtěl BMX, ale smůla. Nakonec jsem si na tom vyrazil dech v takovym stylu, že jsem to na čas odložil a když jsem se k tomu chtěl vrátit, tak už mi to bylo malý a drolil se z těch koženkovejch buřtů ten zpuchřelej molitan :(
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    DSTEPZ: AFAIK mělo RMX jiný řidítka a nepatrně rychlejší převod.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DSTEPZ: nebylo to BMT? to melo ty siroky vidlice a navic jeste cca 1:1 prevod
    NJAL
    NJAL --- ---
    RUDOLF: Na serialove postave od Matta Groeninga urcite nejezdil :-) Simson Enduro to bylo.
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    Já doteď nechápu ty našlapaný kilometry bez přehazovsčky na bmx a hlavně ten okamžik, když jsem dorostl bratrova favorita. To už jezdil na simpsnovy (motorka), ale asi si ten název pamatuji blbě.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    this
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    OMNIHASH: Nerozumim, ja a asi dva kamaradi jsme meli RMX, spousta dalsich kluku v ty dobe BMX. Byly u nas videt obe verze. Pamatuju si to matne, ale BMX mel vidle siroky, RMX pak uzky a vysoky
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DSTEPZ: RMX bylo BMX vyráběný v licenci v ČSSR. A BMX byl IMHO ten samej model určenej pro export kapitalistům, pochybuji, že by se sem dovážel originál.
    DSTEPZ
    DSTEPZ --- ---
    THEFLON: A rozlamanej kelimek od jogurtu, kterej drhl o vyplet v zadnim kole. Pak to melo zvuk jak motorka:))
    Ja mel RMX, melo to tusim vyssi riditka
    CHIX
    CHIX --- ---
    ja mel TC-50 s velkym prevodnikem :o)))
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    THEFLON: Jooo! Tohle :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam