• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HOWKINGBoomers - co všechno je špatně a co vše bylo fajn.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Vím a myslím je odlišný stav. Ale pokud tě sjednocení toho pobavilo. Jsem rád i za tebe  ;)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: to me povavilo, jeste ze to vis lip nez ja! :))
    tolik k diskuzi
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Nemohu nevzpomenout na scénku s Menšíkem, kde hodnotil ženské a nakonec se dobral toho, že všechny jsou krásné.
    "I ta babička, co vybírala popelnice udělal nějaký šarmantní pohyb a byla v tu ránu krásná" (snad cituji správně- nechce se mi to video hledat) :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: No a já si myslím, že hnusný nebyly, jen tvá (ne tvou vinou) pokřivená měřítka to tak zhodnotila.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: no tak za sebe muzu rict, ze jsem utratil nemalo penez i za docela hnusny zensky, ale vzhledem k predmetu naseho ujednani to bylo dost jedno. a i kdyz nezadrzitelne starnu, tak bych rekl, ze mam pri damske volence stale prostor odmitnout :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: já ti nic nepotvrdila, já mluvila o reálných, normálních ženách.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PALEONTOLOG: Kde je v tom postoj? Jen se zamýšlím, nad trendem a jeho vlivem na lidi. Myslím, že to téma je zajímavé. V podstatě taková trochu patologická vlastnost člověka, hledat ideál a nastavovat si podle něj měřítka. A technologie to jen umocňuje. A kam to všechno spěje ... (boomer)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HOWKING: ja nevim, vis ono me tyhle postoje vubec nepripadaji jako tema k diskuzi.

    nejhezci holka je ta, ktera mi da! a vsechmy ostatni jsou hnusny, tlusty a teply pizdy :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: No kéž bys měla pravdu. Já předpokládám, že je to pokračování trendu, který už je tu dlouho směrem k extrému.
    TUILE
    TUILE --- ---
    HOWKING: ja si nemyslim, ze na to ai bude mit vliv. to je cely.

    kazdej je ovlivnenej nakejma trendama a naky dou uplne mimo nej.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    TUILE: Stavíš to tak, jako by za to mohli. Té manipulaci nejde uniknout. Ta manipulace je tak silná, že ji (jak potvrzuje Michell) podléhají i ženy i když je poškozuje. Myslím, si, že to není jen část. Jsou sice jedinci silnější, co umí zapojit mozek a slabší, co podlehnou zcela, ale poškodí to všechny. Kdyby ji vůbec nebylo i pro ty, pro které jsi zajímavá bys byla zajímavá více. (a i ty i když máš o sobě pěknou představu a nepodléháš rozumem tomu klamu, tak bys podvědomě měla lepší)
    TUILE
    TUILE --- ---
    HOWKING: jenze ono to postihne/uz davno postihlo jen nakou cast obyvatel.
    pro ty nejsem zajimava a oni nejsou zajimavi pro me.
    svuj k svemu.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Chápete to?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: bože, to je zase blbost... že já se do toho namočila 🙈 Končím... pluj si dál ve svých zdeformováných myšlenkách.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MICHELLEDANIELS: No tak mluvíme oba o tom samém. A oba máme stejný názor. Já si stěžuju na deformaci myšlení předkládáním extrémů, umělotin až dnes virtuálna. Já tvrdím, že to poškozuje měřítka mužů. Já tvrdím, že je kvůli toho neštěstí. Ty mi potvrzuješ, že to manipuluje i měřítka žen. Oba říkáme, že je to špatně. Nevím, kde jsi nabrala pocit, že "teoreticky zvast od nekompetentního člověka to umí ještě pěkně podkopnout" - chci někoho podkopnout, když tvdím opak. Myslím, že ignorováním skutečnosti a vyhýbáním se popisu reality se to nevyřeší. Naopak (asi naivně jak vidím tvou reakci) jsem měl představu, že pochopení té skutečné manipulace dám za pravdu ženám, že jsou krásné. V podstatě mi docela spadla brada z tvé reakce, jako bych psal opak.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: víš, ony se rodí i přirozeně krásné holky a myslím si, že zrovna Nyx jen toho důkazem. Je tu spousta krásných žen ze kterých bych mohla mít deprese nebo brala jako velkou konkurenci a nemusí mít umělý nos.
    Nehledě na to, že nedokonalost je někdy to, co dělá člověka zajímavým a krásným.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MICHELLEDANIELS: No vidíš!!! I ženy jsou tímto manipulovány, nejen muži. Nakonec mi to dává za pravdu. Jsou krásné, ale díky umělotině a následně i virtualitě mají pocit že nejsou (i když logicky vědí, že to je realita virtuální - jejich sebehodnocení to i tak ovlivní).
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Téma mě napadlo nad tím AI generováním krasek. A nad schopností AI se učit a tím časem najít opravdový extrémní ideál. A takový měřítka zas posune. Jasně, že konzument ví, že to není realita, jasně že logicky si umí nastavit měřítka správně. Ale jeho podvědomí to neví. A je to to podvědomí, co vytváří štěstí.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: nechápu, čím jsem tě napadla, že jsem řekla nahlas fakta?
    Já sama se sebou jsem v pohodě, ale je spoustu žen, které samy sebe vnímají dost pohodnoceně a přesně nějaký takovýhle teoreticky zvast od nekompetentního člověka to umí ještě pěkně podkopnout.
    Celkem mě mrzí, že tu není názor vícero mužů.

    Btw... vylez ven a uvidíš, že třeba dnešní mládež se těžce vrací k retru a přirozenosti. (Aspoň tak to vnímám zase já)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Píšu jak Hotentot...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam